Plug - osnovna tema

drugari jedno pitanje ako mi moze ko pomoci.de moze da se nadje jednobrazni obrtac i po kojoj ceni?
 
2qa06yw.jpg

pozdrav svima , pratim vas vec dugo a evo od danas sam i clan ! evo slike moga pluga i dali mi neko moze reci jel ovo dubica ili nesto drugo, posto nema nikakve oznake. hvala
 
Jeste to je leopard, što se kodnas zove "Kockasti"( vratovi nisu savijani nego kao kod IMT-a) a plug je lepo uštiman nego slika malo "vara" Pogledaj uzorano i vidi se da je oranje "ravno"
Molio bih novog član da se predstavi, pa da ga primimo u familiju Zetoraša! :D :D
 
Imam isti takav plug kupljen 1987god.Upravo sam pokušao da pronađem račun na kome je pisaloBOSANSKA DUBICA 2×25.Ja sam mu kasnije povećao zahvat na 2×30.Leopard se razlikuje po nekim vrlo sitnim detaljima(ima ga moj komšija).Ako nekog zanima mogu poslati slike i jednog idrugog.
 
mityoo je napisao(la):
Jeste to je leopard, što se kodnas zove "Kockasti"( vratovi nisu savijani nego kao kod IMT-a) a plug je lepo uštiman nego slika malo "vara" Pogledaj uzorano i vidi se da je oranje "ravno"
Molio bih novog član da se predstavi, pa da ga primimo u familiju Zetoraša! :D :D
Jeste leopard 100% ima ga komsa cujem samo pohvale za njega...
 
ostrozin je napisao(la):
2qa06yw.jpg

pozdrav svima , pratim vas vec dugo a evo od danas sam i clan ! evo slike moga pluga i dali mi neko moze reci jel ovo dubica ili nesto drugo, posto nema nikakve oznake. hvala
bosanska dubica ko dva i dva imam ga mora uvek da stoji malo podignut napred zato sto je prva brazda vislja otkaci ga na ravan beton pa ce se viditi.
 
@kombajner
Ako uspem da pronađem račun,odmah ću ga skenirati kako bih ti pokazao da ni 100%nije što je nekad bilo. :ppozdrav:
@Neco
Potpuno si u pravu za visinu prve brazde.Taj problem sam rešio povećanjem zahvata.Zvuči nelogično ali funkcioniše.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
@kombajner
Ako uspem da pronađem račun,odmah ću ga skenirati kako bih ti pokazao da ni 100%nije što je nekad bilo. :ppozdrav:
@Neco
Potpuno si u pravu za visinu prve brazde.Taj problem sam rešio povećanjem zahvata.Zvuči nelogično ali funkcioniše.
hoces reci da nije leopard?
 
@kombajner
Ja sam već dva puta rekao da to nije leopard ali mi ježao što nisam u mogućnosti da pronađem račun kako bih to i dokazao.Uostalom nije ni bitno,Neco,zar nije tako?
 
Ja bi rekao da je leopard posto imam takav od 3 brazde ili zivim u zabludi da mi je plug leopard.
 
Nazad
Vrh