Plug - osnovna tema

I ja mislim da je to malo malo mesta , jer i IMT od 90cm se guši ponekad ! :cao:
 
On stoji vec godinu kao rezerva,sreća pa nije trebao
53lnvo.jpg
 
Ljudi Mtz 820 vuce Kverneland 3 brazde kao lud u ritskoj zemlji. Kad je teze 5 spora i da vidis. Kakav imt imam 757.20 bacicu ga :haha: :haha: :haha:
 
somborac je napisao(la):
Ljudi Mtz 820 vuce Kverneland 3 brazde kao lud u ritskoj zemlji. Kad je teze 5 spora i da vidis. Kakav imt imam 757.20 bacicu ga :haha: :haha: :haha:
ma nemoj da ga bacaš, greota je...nego ti njega lepo koristi za 1. i 2. ugar, a kverko za jesenji finiš :cao:
 
Danas gledao za IMT 756 daske za plug na vašaru Frank 5800 (bell iz Malog Iđoša ) i Huđik 6500 . Koje uzeti i zašto je Frank jeftiniji , kaže da je roba iz Nemačke . :sta:
 
somborac je napisao(la):
Ljudi Mtz 820 vuce Kverneland 3 brazde kao lud u ritskoj zemlji. Kad je teze 5 spora i da vidis. Kakav imt imam 757.20 bacicu ga :haha: :haha: :haha:
Koji model Kverneland-a, radni zahvat, i ako moze slika :cao:
 
sa ovim orem RUMPSTAD varimax 16 coli Holandija odlican plug prezadovoljan
2nur3ly.jpg

Post je spojen: [time]1260308261[/time]
_________________________________________________
21e6mfq.jpg
 
Cugi, koja se potrebna snaga traktora za ovaj trobrazni plug sa slike. Interesuje me dali moze da ga koristi rakovica 65.
 
Ne može ga rakovica nositi a kamoli orati,ima da se propne,kačao jedan drug vogela L 950 kako je hteo podići tako prednji točkovi u vazduh i naravno odmah ga je otkačio
 
Nazad
Vrh