Plug - osnovna tema

ZRENJANINAC je napisao(la):
zzivica je napisao(la):
pa skini jednu brazdu manje ili koliko si ocekao dasku na pola?nemoj da te lazu kad se daske same dole istrose daj sliku neverujem ti u te gluposti.

Još si zelen živice a verovaćeš kad sazriš.
sta cete od mene napraviti rakiju?
dobro ali ja ni sebi nemogu da verujem alii vecu glupost nisam vido,a sto melencani teglu klupicu?
 
Ljudi , vi ste iskusni oraci, orete vise hektara, recite mi koju marku trobraznog pluga da kupim za traktor od 82 KS i ya koje pare se to moze naci. Pozdrav svima i hvala unapred.
73dr2b.jpg
A moza nesto i ovako :D
 
Zavisi puno od tla koje hoces da obradjujes sa njim kao i od kolicine ::novac:: koje si spreman da ulozis u kupovinu...
 
od sumnjace do smonice, one zute, a para koliko treba , planirao sam oko 1000 ili nesto malo vise
 
danas sam ugradio na moj 610.14 oltovu dasku sto sam vec imao jer se njegova pocepala po sredini.a sve pase kao bebina guza na nosu,samo joj je kraj vise povijen ali ok.
 
nema veze za kraj samo gasssssss i obavezno pivo :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1257614553[/time]
_________________________________________________
nego vi meni recite koju marku pluga da trazim ja za mene, koja se najbolje pokazala u radu kod vas. I mam 756 NK i posavac ali mi treba trobrazni preobrtac , sta da trazim?
 
Zavisi kakav nadjes .Bar u tvom kraju nije problem ima dosta dobavljaca iz inostranstva ,ako sam dobro obavesten.
 
ima, ali se tamo dovozi roba koja se u inostranstvu kupuje za dzabalesku ,a ovde prodaje kao da je skupoo placena.
Jedan primer, pitao sam da mi dovezu traktor iz francuske MF 3080 ,i kazu mi za njega od 12000do 14000 ,i to sa 7-8000 radnih sati sa motorom koji je gotov za remont, a takav traktor na netu sam nasao za 5000 evra. iznervirao sam se i kupim novog Fotona .
 
Nazad
Vrh