Plug - osnovna tema

Ok, ja sam mislio da je dogovoreno još dok smo se čuli preko pm, nesporazum je očigledno. Čak sam ja mislio da si ti odustao pošto sam mislio da je dogovor bio da ako je ujak zainteresovan da kaže pa da slikam plug izbliza i svih uglova a niste se više javljali.
Druga koji ima autoprikolicu ne mogu sad da cimam jer je u punoj sezoni ali čim završi - dolazimo!
 
a ja sam mislio da si ti odustao jer ni ti nemas prikolicu :D
ti si rekao da je skroz ok i da nije kidan i ostalo,ja sam ti verovao na rec :cao:
ako imas vremena poslikaj ga cisto da ga vidim jos jednom samog
 
Ok, ali kad se malo prosuši jer je u bašti pa ne mogu sad traktorom po njega da ga izvučem pa da mogu iz svih uglova da ga slikam.

Post je spojen: [time]1255992448[/time]
_________________________________________________
Evo gde stoji, on je u ćošku.

dsc000321.jpg
 
nemojte seci daske jer nije tacno da se lakse vuce jer su moje daske bile tolko istrosene pa nije orao kako treba da sam morao da zavarim neki lim ili da kupim nove i nije se teze oralo vec je super oranje.sa secenjem daske plug nece moci da ocisti brazdu pa ce oranje biti toliko losije.
 
Nisam razumeo ovo oko secenje dasaka?Kako se seku daske da bi lakse orao? :sta:
 
2ldd07t.jpg

2hnq7ue.jpg

Prijatelj prodaje ovaj plug pa me interesuje vase misljenje. Mislim da je zahhvat 3x30 i klirens je podesiv (sad je na najnizem).
Trazi za njega 400 evrica.
 
2*12
Post je spojen: [time]1256926086[/time]
_________________________________________________
uzmes IMT 756 visoki klirens i miran si :cool:
 
živice ne lupaj gluposti kad nisi video kako se iseca daska.Kakvo čišćenje brazde kakve gluposti.Kod nas ko god ima 757 je isekao jedan deo daske.Nemamo mi Kejsove pa da možemo da vučemo plugove kave i kako hoćemo nego moramo da se prilagođavamo uslovima :haha: :haha: :haha:
 
pa skini jednu brazdu manje ili koliko si ocekao dasku na pola?nemoj da te lazu kad se daske same dole istrose daj sliku neverujem ti u te gluposti.
 
a reci mi "kombajner" jesi orao sa ledinasem ili bez njega

Post je spojen: [time]1256931719[/time]
_________________________________________________
imam lemind jednobrazni plug u dobrom stanju dali nekog interesuje da se menja za dvobrazni(uz doplatu naravno)
 
kiraj neznam za to ali znam da od jeftinog mesa ni corba nevalja,ma lazu nisu sekli daske vec se same istrose koliko su naorale je se i moje pohabale i to sa cetiri prsta sa donje strane.
 
vasar je svakog 15-og a za delove ne znam da neko posebno drzi,pitaj clana Danger on drzi prodavnicu delova za ruse pa verovatno zna ko ima delove za oltove plugove
ako ti trebaju raonici ili neki potrosni deo to ima hudjik koji dolazi na vasar i drzi raonike,daske... za plugove
 
zzivica je napisao(la):
pa skini jednu brazdu manje ili koliko si ocekao dasku na pola?nemoj da te lazu kad se daske same dole istrose daj sliku neverujem ti u te gluposti.

Još si zelen živice a verovaćeš kad sazriš.
 
North ARMY je napisao(la):
vasar je svakog 15-og a za delove ne znam da neko posebno drzi,pitaj clana Danger on drzi prodavnicu delova za ruse pa verovatno zna ko ima delove za oltove plugove
ako ti trebaju raonici ili neki potrosni deo to ima hudjik koji dolazi na vasar i drzi raonike,daske... za plugove
trebam ona pera iznad daske
 
Nazad
Vrh