Plug - osnovna tema

Matić je napisao(la):
Po meni najbolje da uzmeš samooštreće raonike iz Čantavira,koristim ih godinama na IMT plugu i nemam loših reči.

Kako se zove proizvodjac iz Cantavira? Jel imaju tezgu na pijaci u Rumi?
 
lucky zovu se kovacka radionica cantavir.dolaze svakog vasara u rumu.
al bolji su ti od hjudjika iz temerina.
ja sam naj pre koristijo cantavirske dobri su al im je vrh dosta mali i onda se on pojede brzo a vidija na raoniku ko nova,ko temerinaca je vrh dosta ozbiljnije napravljen cak ima da se kupi i sa vrhom koji semoze okretati al njega je malo teze vuci.
uostalom odes na vasar u rumu tamo su ti i jedni i drugi pa sam napravi razliku stoje jedni pored drugih tamo dje oni prodavaju polovne motorke u ostalom naces ih. :cao:
 
Kiraj znam ja te talibane,sad trazim po brojevima i nadjem da sam ih zvao u vezi delova za Amazone. Delta ne da je bila jeftinija nego i brza u isporuci 100 puta. Njima kao treba da skupe narudzbe pa za jedno 2 meseca. U Delti sam delove dobio za 10 dana,suvi original iz centralnog magacina u nemackoj. Da ne govorim o ljubaznosti gde sam se sa nekom babom objasnjavo pola sata. Jest da je Miskoviceva,al..
 
Nisam do sada nista radio sa njima i slucajno sam cuo da imaju delove za plugove.Raonike i jos nesto imaju na stanju.
 
Matić je napisao(la):
Po meni najbolje da uzmeš samooštreće raonike iz Čantavira,koristim ih godinama na IMT plugu i nemam loših reči.
@Mityoo Liči na 757-30.Komšija je kupio takav skoro,varen na pojedinim mestima dao za njega 600 evra
Ako je taj sto kazes 757-30 kako se on kotira medju IMT plugovima? Nisam dosad radio sa imt plugovima, a ako dodje do trampe prvo bih probao da radim sa njime pa ako mi se svidi ostaje a ako mi se nesvidi onda da znam koliko vredi i koliko je trazen za prodaju...
 
Najbolji plug od IMT kolekcije 100%.Samo da su mu raonici dobri idnosno špicevi i nema da se okrećeš sa njim dok oreš.
Post je spojen: [time]1255979974[/time]
_________________________________________________
A cena na tržištu je oko 1.000€ u zavisnosti od stanja.Može i preciznije od jedno 700-1200€
 
Kotira se kao dobar plug.Lepo ore i zaorava bio masu ali je malo teži za vući.Moj savet ti je da ga obavezno probaš i vidiš kako se ponaša jer ni jedan IMT plug ne ore isto
 
ja sam imao 757.2 ali raonici su bili sa izmenljivim vrhom znači samo gas i neokreći se
 
jel hoce neko da menjamo 757.20(tj fop 610.14) za 756.20
ima crtalo koje je pod supom,raonici dobri na daske ubaceni ti prednji delovi,plazevi dobri i ona rucka nema lufta
afdlr8.jpg


a imam i 757.30 za prodati 1100e
 
Danas sam ga gledao vukao ga je rus 82 i dosta lepo je zaoravao! Hvala na savetima i strucnom misljenju! :ppozdrav:
 
Ti raonici nisu nizašta samo za otpad.
Post je spojen: [time]1255980975[/time]
_________________________________________________
Ljudi menjajte odmah ko ima 756.Ovakva se prilika ne propušta samo ako je tamte za tamte.Čak ove sedmice se lakše vuku od šestice.
 
zrenjaninac ne bih se slozio sa tobom te raonike je kupio nove od naseg lokalnog kovaca navodno da je on nesto modifikovao i da su bolji od obicnih
 
Ali ne vidim uopšte špiceve na tim raonicima.Ja kupujem samo u Temerin platim dosta ali su i vrh raonici.Daske treba da isečeš i smanjiš otpor vuče oko 30%
 
ima on navarene spiceve ali su u zemlju upali od lane,mi uzimamo od hudjika al ujaku bilo dugo da ceka vasar
ore on sa ovim daskama 10-ak godina bez problema al da mu je 756
 
Raonici na plugu sto sam gledao danas su duplo veci od ovih na plugu sto je NA stavio sliku,,,,
 
Pa ja sam rekao North Army da ću ja menjati moj 756 plug za njegov. Problem mi je samo da obezbedim prevoz, odnosno nije ali tek kad prođe sezona, za jedno dve-tri nedelje, odnosno zavisno od vremena.
 
Nazad
Vrh