Plug - osnovna tema

Phoneix imam jedan dobar plug,obrtac,bas na foton :D :ppozdrav:
 
daj slike tog pluga da vidim kakav je i koji je proizvodjac?kolko glava radni zahvat i ostalo... :bravo:
 
trobrazdni gassner u 1003 l servo,sa predoracima.radni zahvat od 32-38 cm.70 cm visok,razmak izmedu glave 90 cm.
 
dobar plug ::super:: vidi se da je farban i dobro izgleda i bio bi dobar za mog fotona, ali ja imam trobrazdni vogel noot i zadovoljan sam sa njime,a li za ovaj plug treba od 80 do 100 :sjasi: , i jel taj plug za prodaju...kolko kosta ::novac::
 
torpedo 9006 vuce.jeste na prodaju 2000 ::novac:: kupio sam 4 brazdni gassner taj 3brazdni ne koristim.drug sa 82.1 belorusom vuce 3 brazdni gassner.ide lepo dost je 80 :sjasi:
 
necu.al nekad torpedo vuko 4 brazdni leopard.imam lindner 103 taj vuce 4 brazdni gassner :cao:
 
ljudi , pa gde traktor od 100 konja 4 brazde da vuce,kako god da je traktor dobar i nov kod nas bi za takav plug trebalo bar 150 ks :sta:
 
ide od 30-40ks po brazdi to je orijentaciono,a sad ako je peskovita mozda
ujakov stajer od 130ks vuce 3 brazde,reetko kad namontira 4-tu
 
Kristian je napisao(la):
necu.al nekad torpedo vuko 4 brazdni leopard.imam lindner 103 taj vuce 4 brazdni gassner :cao:
ima i rus stari gde je vukao 4brazde leopard tj nosio po putu daj gde on može 4brazde moj komšija ima dajca 90ks i jedva i 3 brazde
 
mozda bi mogao taj lindner od 100 ks da vuce 4 brazde ali sa radnim zahvatom od 30cm po glavi ili jos manje 25cm ako moze ali za pravo oranje sa 4 brazdnim plugom sa zahvatom od 35 do 40 treba traktor od 140 ks i 6 cilindara turbo,ali za taj lindner mozes komotno vuci trobrazdni obrtac sa zahvatom od 40 cm bez problema u svim uslovima, ima u kulpinu jedan pa vuce trobrazdni vogel sa zahvatom 40 po glavi :D i lindner se malo muci s njim gledao sam kad ore posto je lagan i sa cetvorobrazdnim plugom bi dosta propinjao zato je najbolji trobrazdni za tog lindnera od 103 ks i 4 cilindara turbo
 
i to teško gledao sam na spitu u srbobranu linder i 3 brazde obrtač pa kad su ga pustili na dubinu od 35 jedva da može taj plug je 3x35, a to za 140ks sam probao i extra ide
 
ljudi chip tuning 115 ks taj lindner i vuce i radni zahvat 35 cm!ja sam iz palica to je backa nije banat.rus 1025 vuce 4 brazdni imt(14 col)
 
Nazad
Vrh