Plug - osnovna tema

pa sosara mozes sa ursuzom na 35 sa cetvorobraznim kao onaj ferdzom sto vuce trobrazni :haha: :haha: :haha:
 
ako je to tako kako vi kazete onda je to po meni dobra trgovina ! ako budete imali vremena uslikajte te brazde i oranje sa tim plugovima pa postavite na forum!
ionako nikad ne orem dok ne istarupiram ili kada beremo u klipu onda Zmaj 222 istarupira do zemlje !
 
Ma neeeee...

Čovek ima 76 godina i jedva ga ja nagovorim da založi vatru kada iskrivim špic na raoniku.
 
Ljudi koristi li tu neko samooštreće , pošto vidim priča se o kovanju ! :sta:
 
I ja koristim samooštreće, ali verujte mi nisu ni približno dobri kao kada je ranije moj ujak (ne zato što je moj) nakovao raonik i izvuko sam vrh na milimetar debljine.
Mada, sada je lakše, uzmeš brusilicu i teraj...

Koliko vam obično izdrže ti samooštreći raonici?
 
Ja sam sam pravio od obicnih samoostrece samo mi je nestalo elektroda a nove sto sam kupio su 4mm pa nemam dovoljno jak aparat da ih varim!
 
Neznam tacno oznaku pogledacu pa cu ti odgovoriti! Nemo sad da izlazim napolje mnogo je hladno!
 
Dragan18 je napisao(la):
ako je to tako kako vi kazete onda je to po meni dobra trgovina ! ako budete imali vremena uslikajte te brazde i oranje sa tim plugovima pa postavite na forum!
ionako nikad ne orem dok ne istarupiram ili kada beremo u klipu onda Zmaj 222 istarupira do zemlje !

Dragane ja mogu da slikam brazde kad spadne sneg,a u oranju cu slikati kada budem orao,za ovu sezonu sam jos jesenas zavrsio.
 
Šošara je napisao(la):
Dragan18 je napisao(la):
ako je to tako kako vi kazete onda je to po meni dobra trgovina ! ako budete imali vremena uslikajte te brazde i oranje sa tim plugovima pa postavite na forum!
ionako nikad ne orem dok ne istarupiram ili kada beremo u klipu onda Zmaj 222 istarupira do zemlje !


Dragane ja mogu da slikam brazde kad spadne sneg,a u oranju cu slikati kada budem orao,za ovu sezonu sam jos jesenas zavrsio.
Ok hvala na strpljenju! Mala greskica :) :ppozdrav: :sta: :haha:
 
jel mi se vise isplati da kupim gredu od torbraznog i 1 brazdu ili da prodam ceo plug i da kupim novi trobrazni! moj plug je uzorao 100 jutara mozda malo jacee.. ??
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234616018[/time]_________________________________________________
ee postavio sam pitanje a niko :bravo: :cao:da mi odgovori ..
 
Nazad
Vrh