Priprema kunica na izlozbu

zima

Član
Učlanjen(a)
25 Jan 2010
Poruka
723
Lokacija
Kulpin
Evo Megi me podstico u njegovom zadnjem postu pa sam resio da otvorim temu, pa ako idete na izlozbe ovde mozemo da komentarisemo kako pripremate kunice za izlozbu! Mislim ako hocete da to podelite sa nama!
 
Hocu podelicu svama sve sto znam ali me neki tu prozivaju,i kazu da ustvari ja samo pametujem i nemam pojma o nicemu pa neznam dali vredi da slusate jednog ovakvog neznalicu i nekog ko samo misli na novce,i neulaze u kvalitet i ljubav.
 
Jel da pisem o pripremi kunica za izlozbu kao sudija ili kao odgajivac,ima razlike.Imas li ti sta i pripadas li nekom klubu.
 
pa pisi i tako i onako i koje su razlike (jesi li ti i sudija) ja gajim ovnolike i ne pripadam ni jednom klubu ali to uskoro planiram da promenim.
 
Jesam,savezni sam i staziram za medjunarodnog sudiju,zato bi trebalo ici u Njitre.Ovnolike velike ili patuljaste.
 
Danas nemam vremena,ali cu sutra napisati karakteristike te rase u temi rase kunica posto su mi to vec neki trazili,a potom cu pisati o pripremi za izlozbu.
 
Ajde ako ima jos nekih sudija ili odgajivaca koji izlazu svoje kunice mogli bi malo i na ovu temu da pisu!
 
Nazad
Vrh