Motorna prskalica / Atomizer

Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Zvao sam firmu u Vrbasu za Cifarelli. Cena je:435e-osnovna,484e-sa pumpom koja valjda mesa tecnost i 505e-sa pumpom i neki dodatak da u toku rada kad nestane tecnosti ne mora da se skida sa ledja nego se tecnost uvuce sa crevom iz kante,bureta...
Mislim da cu ovu kupiti
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Da li moze neko da mi kaze gde mogu nabaviti usmerivace vazduha za atomizer stihl sr 420?
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Pa zar to nisi dobio uz atomizer? Oni su standardna oprema, ali posto nemas nadji nekog malo boljeg prodavca Stihl opreme i uzmi katalog i porucis sve ima...
 
Poslednja izmena od urednika:
motorne prskalice

da li ko zna gdje se mogu nabavit motorne prskalice na leđima što se nose i koja im je cijena naravno bolje me zanima polovna.
 
Odg: motorne prskalice

mi smo kupili tu Villager DM - 14 pre tri godine, platili smo je tada 14 700 RSD sve sa njom uspevamo na vreme i dosta hvalitetno da poprskamo, a to je oko 200 stabala, preporučio bih je svakome, odličan izbor, smo morate sve raditi kao po uputstvu za upotrebu inače neće dugo trajati i malo je veći potrošač goriva, u katalogu piše da sa jednim rezervoaraom može da izbaci oko 70 litara tečnosti, ali uspevam obično 50 ili kada prskam niže voće ponekad 60 l....
pozz
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

koristimo Villager MD-14 već par godina i prezadovoljan sam sa njom, jedna mala zamerka se odnosi na kvalitet izrade plastike, ručka nam je pukla posle 4 dana, ali nismo reklamirali jer smo shvatili da može i bez toga.....@Pexus pozajmio sam tvoju sliku, da objasnim šta je puklo.....

j94zuq.jpg
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

nisam nikada merio, ali ako sve pripremiš kako treba, ostaviš je da radi 2 minuta bez opterećenja, da nabije pritisak....sa njom oprskam kajsije koje su 5-6 m bez problema, naravno pun gas i na 4 je protok tečnosti ( otrova )....
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Ja sam je samo jednom koristio i došao sam do istog zaključka.
Jak gas i dohvata i vrhove.Onda i dobije malo nadpritiska preko onog creva na poklopcu.
Isprva sam radio sa manjim gasom i nije dohvatala kad je mlaznica ispod nivoa tečnosti u rezervoaru.
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Druže tebe baš nisam razumeo, ajde objasni to malo, kakva mlaznica ? :sta:
 
Poslednja izmena od urednika:
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Dizna, rasprkivač ili kako se već zove, a nalazi se unutar velike cevi kroz koju dolazi vazduh.
Na onoj slici koju si postavio nalazi se tamo gde pokazuju crvene strelice.
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Bio sam neki dan u radnji da pogledam Villager DM 25,ne znam da li je to dobra investicija za nas amatere,imam oko 100 komada voca i manji vinograd.Onaj Stihl 420 je stvarno mocan ali je i cena mocna.Vidim da se pojavio i novi Stihlov model tj 2 nova 430 i 450.Da li neko ima iskustva sa SOLO prskalicama,ja licno imam rucnu klipnu pumpu od 15 lit.i prezadovoljan sam,laka je ,sve savrseno dihtuje,veoma lepo rasprsuje mlaz,koji se podesava.Ima li neko iskustva sa njima.
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Da li negde ima snimak rada atomizera Villager DM 14. Ili da neko ko ima postavi da se vidi kako pravi maglu i na koju visinu dobacuje.
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Da si malo citao ovu temu iz pocetka znao bi kako radi villager DM14 i DM25...

Ali ovako evo ti adresa na kojoj mozes pogledati iskustva a ne price

www.google.com
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

postaviću ja snimak u ovu temu, kada budem prskao prolećnje prskanje pa ćeš videti @DejoJe ::namigivanje::
 
Odg: MOTORNA PRSKALICA /ATOMIZER

Dragojlo ja sam pitao za snimak a ne za princip rada DM 14. Princip rada mi je poznat. Matke hvala unapred.
 
Nazad
Vrh