Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
A vidim na slikama iz povrtnjaka kod tebe neku lepu baburu, koja je ta?
 
Kupio sam seme paprike Dukat.Malo sam se preracunao imam malo viska,pa ako nekom treba nek se javi na pp.Ajde ako neko ima neka iskustva sa paprikom AMY da napise nesto...Unapred zahvalan!
 
evo mojeg proslogodisnjeg malog dela :
ws4ci8.jpg

Post je spojen: [time]1293768670[/time]
_________________________________________________
2motvkk.jpg

Post je spojen: [time]1293793924[/time]
_________________________________________________
xgcd8w.jpg

Post je spojen: [time]1293819181[/time]
_________________________________________________
30bhgf7.jpg

Post je spojen: [time]1293844537[/time]
_________________________________________________
jb2oo2.jpg

Post je spojen: [time]1293869782[/time]
_________________________________________________
jako mi je nasrasla jer nisam mogo pre da je iznesem napolje,zbog cestih oluja.
Post je spojen: [time]1293895129[/time]
_________________________________________________
34rvwqx.jpg

Post je spojen: [time]1293920534[/time]
_________________________________________________
2nl6byg.jpg

Post je spojen: [time]1293945959[/time]
_________________________________________________
2pq00w4.jpg

Post je spojen: [time]1293971215[/time]
_________________________________________________
od kukuruza nije mogo da naraste zadnji red.
Post je spojen: [time]1293996457[/time]
_________________________________________________
2le5t9v.jpg

Post je spojen: [time]1294021754[/time]
_________________________________________________
5mwpop.jpg

Post je spojen: [time]1294047053[/time]
_________________________________________________
dgrxbk.jpg

Post je spojen: [time]1294072494[/time]
_________________________________________________
azci0h.jpg

Post je spojen: [time]1294097743[/time]
_________________________________________________
eto ga pa sad ko ima komentar neka napise :)
 
slonovo uvo superior,a ova zadnja slika mislim da sam na kraju imao nesto kurtovske kapije ako se ne varam nisam siguran.
Mada ocekivao sam vise paprike,ne kazem da nije bilo ali malo je svakako,da li od silnih kisa nije mogla da cveta vise ili pojma nemam.
 
a li neko zna gde se mogu nabaviti najpovoljnije kontejneri za rasad paprike?Ako neko zna moze i polovno!Hvala
 
tamara1611 je napisao(la):
a li neko zna gde se mogu nabaviti najpovoljnije kontejneri za rasad paprike?Ako neko zna moze i polovno!Hvala
Jedan kontenjer sa 102rupe ti kosta 70din plasticni,stiroprski 116din.bilo koja veca apoteka ima to,koliko to tebi treba kad trazis polovno??Novo jje najbolje i radi dezinfekcije i kad zavrsis sa njim operes ga i spakujes na suvo i cisto mesto tako da imas i za naredni period.
 
Treba mi negde oko 2500.Zvao sam tu neke iz apoteke i kazu mi 90din.Jel ima neko da proizvodi,pa da kupim direktno?
 
Na kvantasu u beogradu,agro arm u zemunu,Zeleni hit na batajnickom drumu zovi pa pitaj.
 
postovanje svim povrtarima imam jedno pitanje dali je moguce u istom cugu postavljati foliju kpk i direktnu setvu paprike.ja imam masinu sto postavlja foliju ikpk stim da imam dodatak koji i stavlja vestacko djubrivo ispod folije eto ako ima neko ideju o tome da li se moze odraditi direktna setva ispod folije neka nesto napise o tome. veliki pozdrav za sve.a moju masinu mozete videti na mojem profilu
 
sasa j je napisao(la):
paprika je napisao(la):
tamara1611 je napisao(la):
Treba mi negde oko 2500.Zvao sam tu neke iz apoteke i kazu mi 90din.Jel ima neko da proizvodi,pa da kupim direktno?

http://www.alibaba.com/product-gs/277183207/Plastic_Seedling_tray_Q105.html

0,2-0,4 USD
Takve sam ja placao 70din.od 102 i 104 rupe.Od stiropora su oko116din,nije bitno koliko rupa
E pa ovo je dzabe,samo kako da se naruci?Dali tu moze da ide npr i kupus:haha:?
 
Тамара ,не съм купувал от там лично ,но мисля че могат да ти ги доставят по интернет ,плаща се чрез интернет банкиране ,разходите по транспорта мисля са за тяхна сметка ,ако знаеш английски интересуваи се ,дано си ме разбрала
 
paprika je napisao(la):
Тамара ,не съм купувал от там лично ,но мисля че могат да ти ги доставят по интернет ,плаща се чрез интернет банкиране ,разходите по транспорта мисля са за тяхна сметка ,ако знаеш английски интересуваи се ,дано си ме разбрала
Pa papriko nista te nerazumem:haha:?
 
tamara1611 je napisao(la):
paprika je napisao(la):
Тамара ,не съм купувал от там лично ,но мисля че могат да ти ги доставят по интернет ,плаща се чрез интернет банкиране ,разходите по транспорта мисля са за тяхна сметка ,ако знаеш английски интересуваи се ,дано си ме разбрала
Pa papriko nista te nerazumem:haha:?
covek ti je lepo odgovorio evo ti bukvalan prevod sa bugarskog
Тамара, ја нисам куповине од тамо лично, али мислим да можете да их испоручи преко интернета, плаћање путем Интернет банкарства, трошкове превоза мислимо на њихово име, ако знате енглески је интересуваи, надамо се да ћете ми разумели
 
Nazad
Vrh