Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Matić je napisao(la):
Ja sam ugradio na moju OLT el.kontrolu na zrno.Već 3 godine radi bez problema,bukvalno čim se pojavi neka začkoljica javi alarm,prosta ugradnja a koštalo me je 135eura.Ako hoćete dajem broj čoveka koji ih pravi na pp
Salji. Hvala u napred.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Matić je napisao(la):
Ja sam ugradio na moju OLT el.kontrolu na zrno.Već 3 godine radi bez problema,bukvalno čim se pojavi neka začkoljica javi alarm,prosta ugradnja a koštalo me je 135eura.Ako hoćete dajem broj čoveka koji ih pravi na pp
Ajd pusti i meni br tog čoveka. Blagodarim
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Znam da cene nisu strašne ali me interesuje dali ih oni ugrađuju ili ne.Ne bih da ja nešto diram pa još i sjebem.Naravno putne troškove i ugradnju bih platio.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Stigla pre neki dan ali nikad da okačim koju...
15wz779.jpg

10dtvef.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

predao sam pre dva dana i danas sam dobio odgovor da su primili dokumentaciju.Valjda će proći sve kako treba pa da dobijem koji dinar nazad.
mityoo je napisao(la):
A sto samo 4 reda? ucinak -50%
ne razumem šta time hoćeš da kažeš.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

A usteda? I u vremenu i u nafti, pogotovo kod spartanja! Ucinak je veci za "samo" 50%
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Pa nemam pojma pošto je šestoredna.meni ne treba jer ne bi sa njom imao kome sejati usluge,sem sebi.Bilo ih je par u selu i niko ih nije uzimao na usluge.Uostalom ova mi je taman za imt 539,a šestorednu ne bi mogao nositi.
Pa ako je tako što ne kupiti osmorednu?Koliko bi tada "zaradio" :haha:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Sa osmorednom sigurno više jer se može špartati i sa 4-rednim špartačem .
 
Odg: Sejalica za kukuruz

didi je napisao(la):
Pa nemam pojma pošto je šestoredna.meni ne treba jer ne bi sa njom imao kome sejati usluge,sem sebi.Bilo ih je par u selu i niko ih nije uzimao na usluge.Uostalom ova mi je taman za imt 539,a šestorednu ne bi mogao nositi.
Pa ako je tako što ne kupiti osmorednu?Koliko bi tada "zaradio" :haha:
Sa 8rednom je problem u transportu, a tvoj 560 bi nosio 6rednu ko od sale! A vidjao sam i 6redne nodetke na 542 i isle su bez problema!
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ja ima 542 i nosi 6-o rednu sejalicu već nekoliko sezona bez problema, čak se i lakše navija :D.
 
Nazad
Vrh