Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Stvarno lepo odrađeno , kao nova . Svaka čast !
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Pozdrav dobri ljudi!
Evo mene posle defekta kompa :zli: :udri: !
Trebalo bi mi par saveta.......
Resio sam da kupim pneumatsku sejalicu, pa bi voleo da cujem vase misljenje o pojedinim.
Prvo da kazem da bi je nosio IMT 539, dakle da ne bude jako teska.
Nekako kontam da su to nodet i nodetove kopije, a vi me ispravite ako gresim!
E sad-Olt, Majevica, Agria, Bracina sejalica!??...ili nesto peto
Voleo bi da cujem ZA, i PROTIV
Unapred zahvalan
 
Odg: Sejalica za kukuruz

raspitaj se dobro,nesto sam nacuo da ce drzava sada vracati 40% od cene na sejalicu.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Znam za to, ali ne znam da li cu ostvariti pravo.Bio sam u PIO fondu ali ne mogu da udjem u sistem jer sam redovan student.Ako to nekako resim super, ako ne dogodine.......
Za sada me samo interesuje misljenje forumasa o tim sejalicama
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Olt, Agria i Braca ti je isti k...., ako se odlučiš za njih gledaj koja je jeftinija, Majevica je već skuplja ali je i kvalitetnija, za težinu ne brini, nosi 4 reda 539 bez problema bez deponatora za đubrivo.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Cugi, i meni je Majevica nekako "naj".Mislis da nije problem tezina za ferdzu?
Koja je cena u pitanju?MIslim da je Agria oko 3600 ojra
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Uhh ne mogu se tačno setiti, mislim da je na prošlom sajmu sa popustom bila nešta malo ispod 4000, ali je svakako bolja od ove 3 ostale, ona je kopija nove Nodetke.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Hvala na savetima!
Probao sam jednu Maju u subotu, i moram reci da se dosta tesko nosi, tako da ce ipak biti Agria!Cena sa PDV-om je 4300 ::novac::
Ujutro idem u banku, pa za par dana javljam sta sam uradio!
Ako padne sejacica, bice :veseljak::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

obavezno piši šta si uradio jer sam se i ja zagrejao za novu Agriju.Pa još ako mi vrate 50%,kupovine prva liga.I meni bi je isto nosio imt539
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Skupo...za 2000 mogu se naći dobre OLT i neka uložiš u nju još 1000, ali u slučaju da možeš dobiti povraćaj od države onda uzimaj novo!
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Moj komsija skoro kupio cetvorednu Livac staru 3-4 godine, izgleda kao nova.
Platio 1900 eura. Jedino sto mi se ne svidja je to sto ima malo lufta na kardanima od sekcija (izgleda da materijal nije bas najkvaliteniji).
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Drugari ovo u vezi IMT sejalice da nevalja nebih se slozio mada nicije misljenje ne omalovazavam
,imao sam IMT i mogu reci da je dosta dobra jedini problem je sa onim pogonom gnojiva sa sestougaonom osovinom ostalo je po mom misljenju ok /// sad imam gaspardo i radim sa njom vec trecu godinu razlika jeste velika ali i ::novac:: drugari koliko para toliko muzike neko mora da se slaze sa mnom
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Slazem se da je skupo, jer je prosle ista kostala 3400Eura.
Video covek da mu ide prodaja, pa odmah digao cenu :zli: :nono:.

U pravu si Cugi, povracaj me greje, sa njim sejalica izadje 2900 ojra!

Kod Corica u Basaidu su 2200 eura Nodet iz uvoza, ali sve treba da se remontuju.Mislim da sam cuo da je oko 100 eura po bateriji remont(nisam siguran), pa to izlazi 2600.Nekako kontam da je za 300 eura razlike ipak bolje uzeti novo!Pogotovo sto kod mene nece raditi nesto vau(dace bog da bude nesto usluzno ::traktor1::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

batoni ako je tako dobra sto je ti proda.
zato sto ti je zivce pojela
 
Odg: Sejalica za kukuruz

kupio je 91 za 1500dm posijala je oko 1200ha od toga usluzno 1000 po cijeni od 50 do 70 markica ha
prodo je 2007 za 2400km pa ti vidi jel dobra ili nije :haha:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

::lose:: Verovatno nista od sejalice za ovu godinu...Bogami nije momenat za zaduzivanje!Kukuruz pada, setva suncokreta skroz neizvesna, za psenicu se isto ne zna, a evro i inputi rastu iz dana u dan.Banka na 4300 eura za 7 god uzima 6900eura.
A jos kao da to sve nije dosta ministar kaze da u ovoj polovini godine nema nista od isplate subvencija(a kad on to kaze, citaj izmedju redova-nema nista mozda i cele godine) :zli:.
Ova ce godina biti za prezivljavanje, a ne za investicije ::lose::!
Al nema veze!Preziveli smo svasta pa cemo i ovu pljacku :ppozdrav: Ziveli!!!!!
 
Nazad
Vrh