Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Evo, po želji člana danger, malo slika gumenih točkova na OLT sejalici.
s2uujc.jpg

I iz druge pozicije.
11ul2bm.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

nisam,nadam se da cu na sajmu videti nesto pametno pa zagodinu da se montira,ova godina je gotova
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Moja sejalica:
sezona-2010-foto_13023700_17389826_17810273.jpg


Gumeni točkovi su kod mene velik PROMAŠAJ..Povijali mi se nosači baterija oni kaj su naprijed da drže cijelu bateriju..Kvaliteta materijala je jako slaba,žalim što nisam kupio Gaspardo ::lose::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Hehe,dobra vam šala :D :bravo:

Kad sam kupovao sejalicu nisam imao Hurlimann nego IMT 540,pa bi mu bila malo teška za nosit a i ne sijem tako puno oko 30ha godišnje...
Ovaj traktor u sjetvi potroši skoro ko IMT,a udobnost i komfor sijanja sa njime je neusporediva sa IMT :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

540 tesko nosio 4 rednu sejacicu??
Ima ko ovde kaci 6 rednu za fergusona,jedan mi je sejao pre par godina ferguson sa fijatovim motorom i 6 redna masina.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

North ARMY je napisao(la):
540 tesko nosio 4 rednu sejacicu??
Ima ko ovde kaci 6 rednu za fergusona,jedan mi je sejao pre par godina ferguson sa fijatovim motorom i 6 redna masina.

e ja bi baš voleo da vidim kako taj ferguson nosi 6 rednu sejalicu... :sta:
možda bi mogao da je vuče al da je nosi, nešto nisam siguran...
 
Odg: Sejalica za kukuruz

E jbg bese to pre 3-4g kad nije postojao forum tako da nisam imao potrebu da slikam,ali nemam razlog da lazem ferguson + fiat motor i sejao je,istina da ima napred dodan teg-fva onako samo zasarafljeni ispod prednjeg mosta,ali je posejao.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Shale je napisao(la):
e ja bi baš voleo da vidim kako taj ferguson nosi 6 rednu sejalicu... :sta:
možda bi mogao da je vuče al da je nosi, nešto nisam siguran...
slobodno navrati
Matić je napisao(la):
Ovde su ljudi sejali repu sa 539 i 6 rednim sejalicama bez problema
repu,soju,sirak, sve na 50cm, s tim da mu treba dodati nekih 40kg napred
 
Odg: Sejalica za kukuruz

alaj mu ga cufte,to nije posao,ja nosim 80 kg tegova napred na 539 pa se otima a ne 6 redna,ima da mu razbije kolevku,danas stavio 120 kg isao da spartam 4 reda hudjik
 
Nazad
Vrh