Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

mityoo je napisao(la):
To je iz priručnika OLT PSK a štima i za Agriju....

A taj priručnik je već do pola skeniran, pa će biti u PDF formatu....

ajd molim te kad ga skeniraš, pošalji mi na mail....
 
Odg: Sejalica za kukuruz

SerbiaPaor je napisao(la):
Po meni u svakom slucaju je bolja sa diskovima nego sa ulagachima,ja sam imao Maju 6 redova sa ulagacima i nije ni prineti ovoj sto sam uzeo prosle godine Monosem NG3,jer sejalice sa diskovima mogu da seju u suvu zemlju i DUBOKO sto je bitno u velikom broju situacije,jer sam ja stavljao tegove u baterije u Maju nebi li izvrsile pritisak da posejem dublje ali nije pomagalo.Ali otom potom nisu svi atari isti.i sem sto ova sejalica sa strana ima tockove koje pritiskaju i nabijaju zemlju tako da vetar nemoze da izduva vlagu,prave mali breg iza baterije tako da ako kisa upljeska zemlju kora moze da pukne i klica moze da izadje.i ispred diska ima kao "Klin" koji pravi kanalic gde zrno upada.
Tako je :D Prekjuce sam je video u radu a i precizna.Kutije su nize postavljene sto kod MATER MACCA nije slucaj.A i mnogo je manje bucna MONOSEM sejalica.Vrebalovi sejaci sejali blizu moje njive gde sam prskao zito.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

mcagrc.jpg

bgz5ld.jpg

4uey5s.jpg

evo kako radi... :D
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ko ih prodaje u Srbiji
Inace dobar posao rade. :D
Kad svi koji imaju sejalice sa diskovima kazu da su bolje od onih sa raonicima
treba im verovati jer su pre njih svi radili sa raonicima. :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

@MONTOYA za cega ti je onaj brojac ili sta je vec ? Ono plavo ? vidjao sam to na presama da broje koliko bala izbaliras a za sta ovde sluzi ? :kisa: ::namigivanje::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

bewisa je napisao(la):
Ko ih prodaje u Srbiji
Inace dobar posao rade. :D
Kad svi koji imaju sejalice sa diskovima kazu da su bolje od onih sa raonicima
treba im verovati jer su pre njih svi radili sa raonicima. :ppozdrav:
Da treba im verovati,mada ima i onih koji nisu zadovoljni sa diskovima na MAJI,kazu da sejalica ide dublje bez njih :sta:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

@MONTOYA

Koliko si je platio? jel baš nova ili remontovana?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ma verujem ti, to si najbolje sejalice za "relativno malo para" i OLT-ova licenca, seju kao besne...

inače ja imam oltovu stara 30 godina, kad je vidiš na oko rekao bi stao gvožđe a seje nema šta... u zadatom razmaku odstupa 1cm...
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Rekao si da ces zvati kad bude gotov. A na kraju moram doci sam mozda je se naljutio zbog ::traktor1::. :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

MONTOYA je napisao(la):
Nije nova,sejalicu sam komplet remontovao
Brojač je za posejanu površinu i ima hidraulične markere

Molim te slikaj hidrauliku na markerima. Hteo bi da napravim isto kod moje sejalice.

Hvala.
 
Nazad
Vrh