Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Dubina setve je podesena na 6 cm.Rupe na plocama su 5,5mm 26 rupa a ja neznam koje je velicine seme repe.Probao sam je neki dan u dobro pripremljenom zemljistu i nijebilo lose. :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

To su ploče za kukuruz! za repu treba rupa od 2-3mm
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ne! Ali znam da će seme šećerne repe propasti kroz rupu 5.5mm....
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Za prvih 12ha koje sam posejao sa novom Agriom ja sam prezadovoljan.Sejao sam sa 539 u prvoj brzohodnoj na 1500 obrtaja(otprilike 6km/h) i razmak je slobodno mogu reći idealan onom zadatom.Danas sam nabacio i El. kontrolu pa će i setva biti sigurnija i brža.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Kolega Diklofen koju si el.kontrolu uzeo?Jel onu sto sam ti slao broj na pp?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ja sam je platio 4140eura kod Ninkova u Zrenjaninu.Dobio sam povraćaj 99000dinara.Prezadovoljan sam sa njom.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Rale 83 je napisao(la):
Kolege imateli slucajno merac povrsine za Nodet, trazio sam u Rumi i nisam nasao
[/quot
Baš danas sam se čuo sa jednim proizvođačem rez.delova iz Odžaka,sve već ima napravljeno i držač i prenos samo očekuje brojač da mu stigne pa pušta u prodaju

Post je spojen: [time]1270585636[/time]
_________________________________________________
IMT558 je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
zaboravi si PDV
gle stvarno ona izadje 3.363,00 €
Ja mislim da i na to spada povraćaj 30-40%
 
Odg: Sejalica za kukuruz

I ja očekujem da mi napravi zupčanik za 4x70 obećao je do kraja nedelje
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ljudi treba mi jedan iskren savet , a ne kao sto kazu stariju ljudi svaki cigan hvali svoga konja... :haha:
pare sam spremio a ne mogu da se odlucim za koju sejalicu da kupim, naravno novu, a vreme odmice tj. skoro da ga ni nema vise sadce sezona... :cao:
iskreno meni se naj vise dopada majevicina sejalica,ali nisam sigoran pa bi voleo dame neko iskusnije posavetuje!!!! HVALA UNAPRED!!! :cao: :cao: :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

IMT558 je napisao(la):
da li neko ima iskustva sa pneumatskim sejalicama marke Majevica da li su dobre ili ne i tako to posto sam se zagrejao za onu 4-rednu od 2.850 € :cao:
http://www.majevica.co.rs/index_files/Page4685.htm
Ta sejalica moze da se uzme i na kredit na 5 godina uz mesecnu ratu od 65 evra a takodje su radnici majevice umesto otpremnine dobijali sejalice pa ih je bilo po oglasima ispod fabricke cene.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

da ali koliko sam ja cuo da je ta sva plasticna, ja sam vise zagrejan za onu od oko 5000e!!! u svakom slucaju hvala na savetima uvek su dobro dosli..>!!!! ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Mada sam ja kupio novu Agriu toplo ti preporučujem Majevicinu sejalicu u bilo kojoj varijanti.
 
Nazad
Vrh