Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

meshter@ Sta pretpostavljas da imas od ovoga? Nije problem napraviti zagrtace pod br. 20, ali ovo ostalo,bilo bi reckanja i buskanja...Ja sam mislio na one standardne nodet starije zagrtace 8 komada, i ako mogu i ovakvi sluziti.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ipak sam se odlucio za nodetku pazario sam je samo treba za neki dan da je doteram.Trazeci sejalicu naleteo sam na jednu gaspardovu sejalicu sa kosevima za dubrivo i sa kosem za insekticide stvarno je u dobrom stanju icova je ceni 2300e.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

dragan69 je napisao(la):
Ipak sam se odlucio za nodetku pazario sam je samo treba za neki dan da je doteram.Trazeci sejalicu naleteo sam na jednu gaspardovu sejalicu sa kosevima za dubrivo i sa kosem za insekticide stvarno je u dobrom stanju icova je ceni 2300e.
Koliko je redi i kako bi mi dosli do tog cove :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

dragan69 je napisao(la):
Ipak sam se odlucio za nodetku pazario sam je samo treba za neki dan da je doteram.Trazeci sejalicu naleteo sam na jednu gaspardovu sejalicu sa kosevima za dubrivo i sa kosem za insekticide stvarno je u dobrom stanju icova je ceni 2300e.
U kakvom je stanju nodetka i koliko para je,ako nije tajna. :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

u kikindi na licitaciji u subotu je prodata kompletna šestoredna nodetka za 130000din plus 18%pdv :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

znaci koliko sam je video kompletna bez onih nazad zagrtaca .otisla je i jedna od sest redi za 90000din plus pdv i od osam za 100000din plus pdv.druge dve nisu bile kompletne.
pocetne cene su bile 10000din manje,a toliki je bio i korak.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

@mica967 gaspardo je sa cetiri reda u kompletu sa kosevima za dubre i kosevima za insekticide potrazicu ti broj telefona.
@farmer bob menjao sam utovarivac za dubre atlasov uz doplatu od 300e uhvatila se 1800e jos je nisam doterao,cene se krecu od 1600 pa do 2500 e ima jedna sa 6 reda u Ratini kod Kraljeva ceni cova 2400e,nije losa ali jaka cena.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

jel moze neko da mi posalje sliku seme sa nodeta,treba mi za prebacivanje lanac,razmak sejanja! :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Mozda je bolje kupiti nalepnicu sa semom na najlonu i zalepiti iznutra na poklopac. Nije skupa[ako mislimo na isto].
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Jel ovo treba? :osmeh:

1z3axki.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Na mojoj nalepnici: za ploce sa 22,27,31,48 rupa,a kupio sam za soju za ploce sa 72,84,96 i 120 rupa za pogon sa zupcanicima 24 i 16 zuba .
 
Odg: Sejalica za kukuruz

mityoo je napisao(la):
to,to,hvala ti :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1268212543[/time]
_________________________________________________
dicki je napisao(la):
Mozda je bolje kupiti nalepnicu sa semom na najlonu i zalepiti iznutra na poklopac. Nije skupa[ako mislimo na isto].
nisam znao da ima na najlonu :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1268241614[/time]
_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
jel to bas nodetovo? kao da je drugaciji,ili me oci varaju!
 
Odg: Sejalica za kukuruz

dicki je napisao(la):
Ista nalepnica samo je razlika sto je ova za ploce od 18,22,31 i 48 rupa, a moja je za 22,27,31 i 48 rupa.
aha kontam,kod mene je sa 22 rupa ploca.a za soju 120 i 100!samo sto se slabo vidi na ovoj slici brojevi,ali pokusacu da ih izpisem.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ista nalepnica samo je razlika sto je ova za ploce od 18,22,31 i 48 rupa, a moja je za 22,27,31 i 48 rupa.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ako ces da prepisujes idi na view pa uvelicaj koliko os'.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

To je od Agria sejalice(kopija nodeta) a imam katalog od OLT PSK pa ću kad budem imao vremena da je skeniram i da je postavim a tamo ima i za soju! Evo jedna tablica za ploče sa "mlogo rupa"

2hs6iac.jpg
 
Nazad
Vrh