Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

BATONI je napisao(la):
kako doci do ova 4 siroka tockica sto stezu redove ?
kod mene na gaspardo su nesto uzi
Prošle godine sam tražio iste ali su bili prilično skupi. Prodavac ih je nazvao gaspardo točkovi a firma je iz NS.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

mislim da je bilo oko 100 eura po jednom tom gumenom širokom nagaznom točku.Toliko je i sada doplata u majevici-otprilike
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Da li ima neko da postavi sliku od monoseum sejalice, da li ima delova za nju , moze ;li malo vise detalja u vezi ove sejalice. :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

jel mi moze neko poslati semu za sejacicu nodeta?gde se stavlja koji lanac i razmak sejanja,nadam se da znate na koju semu mislim :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Maja
DSCN7449.jpg

DSCN7450.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

@MONTOYA
Tockove sam kupio u Rumi na vasaru, ne secam se koliko sam ih platio. Bice i slike ovih dana, stavio sam ovakve tockove stim da ovi kod mene nisu plasticni vec limeni
9k10m9.jpg


@robici
Nalepnicu sa semom polozaja lancanika i razmaka zrna imas da kupis na najlonu i na vasarima.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

To ti je naziv za pneumatsku sijacicu,isto kao olt psk,(pneumatska sijacica kukuruza) a ona Gaspardo Magic je za secernu repu..
 
Odg: Sejalica za kukuruz

zrine892 je napisao(la):
To ti je naziv za pneumatsku sijacicu,isto kao olt psk,(pneumatska sijacica kukuruza) a ona Gaspardo Magic je za secernu repu..
Nije ti bas tacno to da je MAGICA za secernu repu,ona mu dodje kao univerzalna kao sto i ime kaze MAGICNA sejalica za kulture od 45...75 cm znaci moze i repa,soja,kukuruz,suncokret... :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Zvao sam danas u almeh i ta sejalica sp dorada takodje moze da seje repu soju suncokret i kukuruz :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

E pa kod mene je ta sijacica potpuno ista SP Dorada :D

samo sam ja skinuo 2 baterije i napravio ulagace za djubrivo posto ona izbacuje djubrivo iza sebe vidi se to na slici
 
Odg: Sejalica za kukuruz

:sta: hmmm bas cudno...kada ja sam svoju kupovao...onda je bio drugi model sijacice koja sije repu,i nisu iste... :sta: a eto ima malo vise od godinu dana,,,
 
Nazad
Vrh