Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

@nikola94
Koliko hektara ti poseješ na dan, kolike su ti parcele?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

pa jesam malo preterao i ja tako isto idem naj vise do 9km/h........milane ja obracujem ukupno 300h..naj manja parcela mi je 7h a naj veca 80 (to je zadruzno) :cool:
Post je spojen: [time]1266338934[/time]
_________________________________________________
a koliko ti obracujes...i koju mehanizaciju imas ako imas slike molimte stavi :bravo:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ako seješ uslužno moguće je da ideš 13-15 km/h pošto znam takve ali kod sebe seju normalno 6-8 km/h
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ja ne vrsim usluge jer je sejalica nova pa da je ne bih svu razdrndao ne radim usluge.....kada sam imao cetvorednu bio sam kod coveka da mu seje i vozio sam jako polako ali su se 2 baterije digle u transport :haha: :haha:......razumes zasto ne radim usluge :sta:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Zato ja uslužno sejem samo ako sam i prethodne operacije ja radio!
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Brzina kretanje pneumatske sejalice do 8 km/h = do 2,2 m/s ili 12 zrna u sekundi za plocu sa otvorima 5,5 mm za ostala neznam . Na nodet i agrija, olt imt visina padanja zrna je 5-6 cm sto joj da pri ovoj brzini bude precizna tako ........
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Da li neko zna gde da nabavim kvalitetne delove za Panonija sejacicu,konkretno cistace?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

pa ovo od majevice izgleda super.
:sta:
gde to moze da se vidi bokte,pa jos za te novce?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Na oko ne izgleda lose,samo mi nije jasno kako su uspeli da je nameste skoro u pola cene,a da zadrze isti kvalitet? :sta: :sta: :sta:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

kutije su bolje nego na maji
avhq4g.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

kako doci do ova 4 siroka tockica sto stezu redove ?
kod mene na gaspardo su nesto uzi
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ja mislim da je cena ove majevice oko 400 000 din bez subvencije,ovo je cena kad se odbije 30%.
 
Nazad
Vrh