Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Cici ja sam kupio pre 3 godine Livac sejalicu preko mog tasta koji je njihov poslovni partner pa je tako izvlačio pare. I ta 6 redna prototip je bila kod njega u dvorištu par meseci dok je nije prodao. A veruj mi da je bila grom, teška, skoro da je bila sposobna da radi direktnu setvu.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

didi je napisao(la):
Danas dobio rešenje za povraćaj 99850dinara od kupljene nove Agrije 4 reda.Pare ležu do petka,tako su mi rekli.
Ja sam dobio za balerinu pre dve nedelje - 81283 din. Samo resenje jos nisam dobio. :D
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Danas sam zvao Almex i cena sejalice sa fiksnim ramom 10000e +pdv,a teleskopska 14000e +pdv,MASCAR je malo jeftiniji,a OLT šestoredna 6560e +pdv :sta:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Za traktore nema takvog vida direktnog povraćaja novca.Verujem da će od iduće godine biti baš povoljnih uslova za kupovinu traktora.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Moguce je i vise jer je Sosic poznat po "dranju". Ja bi ipak OLT jer je isto vrlo kvalitetna sejalica a mnooogo jeftinija.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

KishRobert je napisao(la):
pa da li je moguce da su oni na tu sejalicu zaradjivali 4900e?

Hoces da kazes da sada ne zaradjuju?

Oni su spustili od svoje zarade 4900 eura, i sada zaradjuju samo ne toliko. Ustvari to nije zaradjivanje, nego dranje poljoprivrednika. Mada je na cene uticalo i spustanje carine ali opet sto je mnogo mnogo je
Post je spojen: [time]1257950832[/time]
_________________________________________________
Lala iz Banata je napisao(la):
Ja bi ipak OLT jer je isto vrlo kvalitetna sejalica a mnooogo jeftinija.

Daleko od toga da OLT nije kvalitetan, ali koliko Gaspardo kosta vise toliko i vredi vise. Naravno kao sto sam vec rekao ako ima dovoljno povrsina da se uposli.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

almex je derikoza ako ne morate ne idite tamo
ne da zaradjuje duplo nego i 3x
skoro je drugar kupovao neki kais za claasa i kod njega je bio 500e a u ns 200e
a kada je tamo otisao oni kazu 180
 
Odg: Sejalica za kukuruz

2006. kad smo kupovali Rusa i 539 odemo prvo kod njega posto je najblizi i cene su mu bile MTZ 820 Euro 18500 eura, 539 7000 eura. Isti ti traktori su kod Corica bili 18000 i 6200 eura. Toliko o njegovim cenama.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

I ja sam kod Corica dosta masina kupovao i uvek mi je izlazio u susret i sa povoljnim cenama, i poznajemo se duze vreme! A Almex je skuplji dosta!
 
Odg: Sejalica za kukuruz

2hmm2hh.jpg

2v19rvl.jpg

qp1g7t.jpg

Maja novi tip, 6r,6k prezadovoljan sam sa njom ::svaka cast::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

cijena sijacice je bila oko 6.400 eura....a za mjesec dana kasnije cijene su onda digli gotovo za 30% gore...
 
Nazad
Vrh