Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Odg: Sejalica za žito

To ti je oltova sejalica, bilo ih je dosta po zadrugama ranije :cao:
 
Odg: Sejalica za žito

hvala druze,pretpostavio sam to zbog njene boje.za koliko para bi se isplatilo kupiti je?
 
Odg: Sejalica za žito

Evo, ako neko nije video kako izgleda sejalica za žito proizvodjača OLT alfa 24
2qla5vd.jpg
2rcye1g.jpg
2uh3ebl.jpg
2rhsqc0.jpg
fw0kup.jpg
2uz9p1h.jpg

Inače sejalica je radjena po licenci jednog poznatog svetskog proizvodjača poljoprivrednih mašina. :cao:
 
Odg: Sejalica za žito

Ne znam koliko bi kostala sa sve prevoz i carinu , ali na licu mesta kosta 3000f = 2400e :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za žito

pljostrolj je jos bolja

Post je spojen: [time]1286816922[/time]
_________________________________________________
panonstib je napisao(la):
Evo, ako neko nije video kako izgleda sejalica za žito proizvodjača OLT alfa 24

Inače sejalica je radjena po licenci jednog poznatog svetskog proizvodjača poljoprivrednih mašina. :cao:






takvu ja koristim od drugara na poslugu,samo ima tanje točkove i prepravljenaje da se nosi na polugama,lepo sakriva zrno
 
Odg: Sejalica za žito

lazar je napisao(la):
Naj bolje je kupiti novu imt sejačicu od 23 reda za 2000e

Ja ipak mislim da bi bilo još bolje kada bi posetili ovu temu http://poljoinfo.com/caffe/za-nove-clanove-da-se-predstave/.

Kako za koga. Ja imam AMAZONE sejalicu staru nekih 20-ak godina koja je placena skoro duplo manje od te nove a kvalitetnija je bar 3 puta! Nije to traktor ili kombajn sa 10000 radnih sati pa da ima nesto krupno i skupo da se pokvari....ako bas i treba remont sejalice se uradi za 2 dana i mozes bezbrizno da sejes jos dosta godina....
 
Odg: Sejalica za žito

kako se krecu cene polovnih IMT sejacica od 17 lula u dobrom stanju?meni nudi jedan covek za 1000e,ekstra stanje!
 
Odg: Sejalica za žito

Pošto je sada sezona setve ne verujem da se može naći nešto povoljnije jer obično malo skoče cene spram sezone.Pisao je Bubu par postova u nazad da nema tu baš nešto posebno da se gleda oko sejalice.
 
Odg: Sejalica za žito

Ja imam osjecku sejalicu GAMA18 iz 84 god.i zadovoljan sam njome sadim i detelinu nisam imao problem do sada.
 
Odg: Sejalica za žito

milanristicks je napisao(la):
Ja imam osjecku sejalicu GAMA18 iz 84 god.i zadovoljan sam njome sadim i detelinu nisam imao problem do sada.

Imao sam i ja takvu. Mnogo je lakse i preciznije raditi sa Amazone sejalicom koju sada posedujem. GAMA 18 ima problem u osovini za pogon koja hoce da pukne cim malo brze spustis sejalicu. GAMA 18 takodje ne voli prljavo seme i prasinu u semenu. Amazone zbog koncepcije setvenog aparata guta sve sto joj uspes...
 
Odg: Sejalica za žito

Bubu daj neku sliku te tvoje sejalice.
I ja bi amazone. al da nije više od 1000 novaca evropskih i ne veća od 2 metra, da može i manji traktor da je vuče.
 
Odg: Sejalica za žito

Ne samo Amazone već gotovo svi zapadni proizvođači imaju vrh sejalice što se tiče koncepcije,kvaliteta,preciznosti tako da nema greške prilikom kupovine sejalice od bilo kog proizvođača.
 
Odg: Sejalica za žito

Evo, slike sijačice za koju sam govorio dal ima koju manu i sada sjetvena norma se steluje ja mislim sa strane na onom velikom krugu nazovimo ga tako dal treba jos sta ?? :ppozdrav: :cao:
2ufwtmx.jpg

4kipv4.jpg

1jp2mr.jpg
 
Nazad
Vrh