Biološke odlike svinja

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
O

oblak

Guest
Da li znate nešto o biološkim odlikama svinja? Svaki komentar je dobrodošao :bravo:
 
Ima četri noge. :D

Moraćeš ipak malo bolje objasniti za čega ti treba i koliko opširno. biološke odlike su i broj prasadi koje krmača oprasi, kao i uticaj ishrane na porast mase. O obadve ove teme bi ti ovde mogli napisati jako puno. zato reci preciznije šta te interesuje.
 
Trbala bih da napišem seminarski na tu temu, nisam našla ništa na netu, a ni u bibliotekama. Učinio bi mi veliku uslugu ako bi mi pomogao :bravo:


E da, zaboravila sam da napišem da je tema: biološke odlike svinja. Ne treba mi o prasadima i o ishrani, više onako uopšteno. Hvala puno!!!!!

edit by Čugi:U slučaju da nešta zaboraviš da napišeš, koristi opciju izmeni u gornjem desnom uglu posta, nemoj pisati više poruka uzastopno u kratkom periodu.
 
Na forumima se zahvaljuje preko privatnih poruka :osmeh:, ali ok je i ovo ovaj put. Nadam se da ćeš nam ovde napisati bar deo seminarskoga, da vidimo mi šta je to svinja. :haha:

I da te pitam za čega ti je seminarski, školu ili fakultet?
 
koliko naraste pietren za 1 godinu..?naravno ako se dobro hrani?citao sam nesto o njima i pise da oni ne rastu mnogo veliki
 
Za godinu dana moze da ima 160-200 kg
Post je spojen: [time]1277915441[/time]
_________________________________________________
Nicyolas je napisao(la):
Koliko godina zivi joksir ?

Isto kao i landras i druge sorte dok im ne dodje vreme.

San svakog praseta je da postanje svinja.
 
Nazad
Vrh