Poljoprivredno gazdinstvo

Igor Pavlovic

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2010
Poruka
1
Zanima me da li mogu da registrujem poljoprivredno gazdinstvo ako zemlja nije prevedena na mene. Vodi se na mog oca koji je umro a ja sam tu zemlju nasledio. imam pravosnaznu ostavinsku presudu po kojoj mi to pripada samo sto jos nisam zvanicno preveo?
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

Gazdinstvo možeš registrovati čak i ako nemaš zemlju na svom imenu.
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

Branko mislim da moraš 0.5ha imati na svom imenu . :cao:
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

nemoras imati na svom imenu ali gazdinstvo nemozes da otvoris bez 0.5h,znaci nemora tvoja,moze arenda 0.5h minimum
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

Zna li neko od kolega da mi odgovori na jedno pitanje.Interesuje mog komsiju sta je potrebno da bi prodavao neki proizvod preko poljoprivrednog gazdinstva maloprodajama(konkretno ga interesuju kokosija jaja ),ako je to moguce sta mu treba od papira?
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

prvo mu treba kokoska,a onda papir o ispravnosti proizvoda.
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

Svaki mesec mu dolazi veterinarska inspekcija da proveri zdravstvenu ispravnost proizvoda, ali i jata.
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

znaci inspektoru karton jaja i udri brigu na veselje
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

Dok god ne budemo prijavljivali inspektore koji uzimaju mito i treba da nam bude kako nam je sada.

U poslednje vreme nekoliko inspektora je popilo disciplinske a nekolicina i suspenzije. Ako trazi mito, molim ime i prezime i prijavite ga Generalnom inpektoratu, ministarstva poljoprivrede, sumarstva i vodoprivrede.
 
Odg: poljoprivredno gazdinstvo

Ja nisam rekao da ovdašnji veterinarski inspektor (inače žena) traži mito, nego samo da je revnosna u svom poslu.
Inače je ovde ne vole ljudi, jer je u stanju da pravi velike probleme na pijaci prodavcima ošurenih pilića, jer traži da se sve ispoštuje što traži pravilnik.
 
Nazad
Vrh