YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
kiraj je napisao(la):
Geza mene interesuje koliki ti je zahvat pluga,a koliki je unutrašnji razmak izmedju prednjih i zadnjih tockova (od gume do gume).
napisao sam u temi lemken na trecoj strani a sirinu moram da izmerim pa cu da javim sto se kontrolne table tice to je tako i meni bode oci kad zavrsi oranje namestice se . ipak to nije dzon deere . sto se razradivanja tice posle 42 sati uzorao je nekih 5-6 jutara sa nekih 6.6 km na sat bolje i to nego da se seckam sa njim u selu . trosio je oko 14-15 litara na jutro . a za komentar sta ce biti sa njim za 20 god. nemislim toliko da ga teram posto onda vec bi trebalo da budem penzioner i nemislim da teram traktor :D
 
Kiraj prednji tockovi 143 zadnji 125 cm znaci moram da sirim zadnje da bi unutrasnjost bila ista :cao:
 
jeste znam od 4 do 10 cm
Post je spojen: [time]1259399901[/time]
_________________________________________________
evo jos nekoliko slika ako nisam dosadan
2wlrnfd.jpg
2nj9idt.jpg
2nj9idt.jpg
vrd2mv.jpg
2ql6clz.jpg
4sgznl.jpg
 
Kolika mu je težina i koliko to tegova ima po tocku?.Lepo izgleda, ako imaš koji video da mu čujemo zvuk.
 
Pravi stroj,a sad sto plastika nije dobro namestena
preziveces kritike.Nek te sluzi 15000 rc pa onda
moras trpeti kritike kako ti je losa zavrsna obrada
na traktoru. :haha: :haha: :haha:
Naravno da nisi dosadan sa fotkicama,a kome jesi
tome treba jos vise slika da postavis.
 
nije tako ljudi nego kad sam stao malo se vrati traktor nazad i onda izgleda da prva glava ide plice . ko god hoce ili ga interesuje traktor u radu ili plug nek slobodno dode ja sam voljan da pokazem , i da popijemo cast :cao:
Post je spojen: [time]1259425623[/time]
_________________________________________________
jeste da imam tocak na plug jer rus je dosad morao da ima ali , on ima dve rucke za plivajuci hod , i ja to tako i vucem a tocak je tu za ukras . pa zato je i podigao plug kad sam stao
 
kiraj je napisao(la):
Kolika mu je težina i koliko to tegova ima po tocku?.Lepo izgleda, ako imaš koji video da mu čujemo zvuk.
kiraj tezina mu je 4500 kg + prednji most 400 zadnji most 2x150 raspored masa prednji most kg 1880 zadnji most 2620 poluprecnik okretaja 7 metara brzina 12 napred 4 nazad meduosovinsko rastojanje 2688mm . a sto se videa tice potrudicu se da snimim ali to treba cuti uzivo pravi sestak :D
 
neznam za onaj stari znam da je na njega sve mehanicko nema nikakve elektronike licenca fiatovog motora i nemackog menjaca hidraulike ovde privatna zadruga ima onaj kockasti vec 10 god . i jos uvek teraju a imaju i mc kormike i case pored njega . nadam se da ce i moj toliko barem da sluzi
 
Dosta je jak :D, nikad ne dimi :D, cak ni kad mu je najteze :D, al zato trosi podosta ::lose::, na cetvrtastom je i extra mali rezervoar, niti 100 litara ::lose::. Kod tebe je mislim veci?
 
Nazad
Vrh