YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
bewisa je napisao(la):
Ima li neko slike 904-ke u oranju mozda?
Leko,izgleda da je bolje kupiti YTO na kredit :D
nego polovan zapadni traktor za kes. :sta:
tako sada izgleda ::svaka cast:: ::namigivanje::
 
znam da je to kinez i da nije proveren i da mi volimo imt i mtz...itd siguricu
ali jos mi se niko nije zalio na yto osim na neke decije bolesti sitnice
mada vidim da se i ovi novi sa trulog zapada od xx.000 € kvare i imaju fabricke greske i to ozbiljne.
a kad prodje garancija nek ti je bog na pomoci
za druge kineze neznam tipa europad wolf foton
ali yto kako sam cuo od nekog kobajagi poznavaoca,nije tamo neka kineska firma
vec najbolja kineska firma tog tipa i veoma su ponosni na nju.
 
tako sam i ja nesto nacuo.Kad nismo znali da sacuvamo i modernizujemo nas IMT sad ce mo da radimo za kineze :udri: ali to je neko tako hteo,pa tako mora biti!!!Mada ja mislim da ce ta "EU"da nas debelo kosta glave :zli:
 
Dinkic ugovorio sa kinezima sklapanje kamiona u Priboju.
Pitam se cija cemo kolonija postati,dal kineska,ruska ili evropska:haha:
Ali ako dobar YTO-904 kosta 10000evra manje od malo boljeg
turskog Case-a JX 95 tada je ekonomska racunica jasna.
 
sve sto Dinkic ugovori i sredi to je sgurno sredjeno :haha: :haha: :haha: :haha: A ako on nastavi da sredjuje necemo nicija kolonija postati,vec ce mo jesnostavno NESTATI.A on i slicni njemu napuniti dzepove ::novac:: ali samo svoje!!!Da su hteli mogli su malo uloziti u taj IMT pa od njega napraviti isto dobar,cak bolji traktor od kineza.Malo zasiti svoje dzepove i eto dosta jeftinijeg traktora od turskog Case-a,ali od toga nista,posto bi i rodjenu decu rasprodali za Jeb.... Evropsku uniju.A u EU-ji SRBIJA nesme da ima ekonomsku racunicu :nono: :udri: :udri: :udri: Mada da se razumemo nemam nista protiv Yto traktora,samo se bojim dok svi napune svoje dzepove i svako uzme svoj deo, da ce nas taj traktor pravljen kod nas skuplje kostati nego sada uvezen iz kine :sta:
 
obecao sam slike evo nekoliko
6ekyzs.jpg

Post je spojen: [time]1259258982[/time]
_________________________________________________
2gv92mw.jpg

Post je spojen: [time]1259259058[/time]
_________________________________________________
152jl20.jpg

Post je spojen: [time]1259259100[/time]
_________________________________________________
6ekyzs.jpg

Post je spojen: [time]1259259294[/time]
_________________________________________________
pisite sta da slikam sta vas interesuje . inace danas mi je bio prvi servis preslo je 50 sati dosad radi dobro (zamenuli su mi radio dobio sam blaupunkt umesto kineskog)
 
Geza mene interesuje koliki ti je zahvat pluga,a koliki je unutrašnji razmak izmedju prednjih i zadnjih tockova (od gume do gume).
 
Da li su to Lemken plugovi?
Slikaj ga celog kako ore?
Poceo si da ores pre nego je imao 50rc?
Na koju dubinu ores i koliko trosi? :D
 
istopi se plastika :D , sve ce biti ok samo motor da se ne istopi (salim se malo) , toga kod BELARUSA NEMA :D :ppozdrav:
geza nek te sluzi mnogo radnih casova :ppozdrav: :ppozdrav:
 
ma jebo plastiku ako već moram tako da pričam gezo nek te dugo služi ipak je to fijatova licenca tako da samo napred a pre bi uzeo kineza nego rusa
 
Nazad
Vrh