YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
trenutna mada oni u agrovojvodini kazu da je ta cena bila i prosle god. 33840 eura na to placam jos 5900 eura kamate za period od 66 meseci .slobodno prihvatam sve kritike zbog odabira tipa traktora ali odabrali smo ovaj i zbog cene i komfora i video sam ga u radu . sutra ako ga doteram slikacu kabinu pa komentarisite
 
ma za te pare nijedan zapadno evropski traktor nisi mogao da kupis nov. zato samo gas i nek sluzi 10 godina pa ponovo nov :ppozdrav:
 
gezo ima kod mene taj od 120ks čovek radi 200ha sa njimi stalno je u pokretu nikad ništa nije imao a ima već preko 4000radnih sati
 
tako nekako sam i ja razmisljao recimo new holland od 120 konja kosta 57000 eura ako platis kesom za razliku mogu jos jednog rusa da kupim . jeste da je new holland kvalitet ali nadam se da nije ni ovaj bas toliko los :cao:
Post je spojen: [time]1258744729[/time]
_________________________________________________
ovde kod nas uzeli su zemju u zakup braca bozic oni imaju dva komada vec dve god. vukli su sa njim spremac od 8 metara jedino morali su menjati hidraulicna creva to im je pucalo inace nista bar tako oni kazu . nadam se da cu i ja biti te srece
 
Ja sam kupio pre mesec dana fotona europad 824(klima, gramer, cd plejer, 16\ 8 za 21000e ) vukao sam 3brazni ravnjak (3*35) prvom brzom ide kao zmaj, i manje mi trosi nego 565 sa dvobraznim 755 isto prvom brzom.
traktori su po meni dobri . sobzirom na cenu odlicni su .
 
Svaka cast na izboru traktora.Po meni to je najbolji odnos ulozeno-dobijeno.
Za razliku od oko 20000 evra koliko vise kosta zapadno-evropski traktor
mozes kupiti novi zapadno-evropski auto.Za komentarenemoj da brines,
nisi ga kupio da se hvalis kako ti traktor ima common-rail,PowerShift,
autocontrol,GPS itd vec da radi i bude pouzdan. :D
 
kod mene u blizini ima covek yto 120 radi oko200 jutara tera ga ko stigne a od kvarova je imao samo lamelu i to kad su ga vozili kuci i trgovine a posle tog vec preko 1500 h nista samo servis ulje i filteri covek kaze da je prezadovoljan mozda su to dobri traktori samo sto se jos nisu probili na trziste
 
pa neznam ja sam cuo da je imao neki jos problema pucala mu sajla gasa nesto ga zejebavo grijac u rezervaru i to sam isto cuo da je menjo lamelu ali ja sam cuo da mu lamela vrislnuna nakom 50h radni
 
mozda ne mislimo na istog a za lamelu znam sto posto da je riknila na putu iz trgovine kuci
 
Bučan je ali ne tako kao IMT. Ja sam rešio buku , tako što sam na pod kabine stavio sintelon. Em što lepše izgleda, em je manja buka. Kad sam krenuo da orem ništa mi nije smetalo kada sam video kako radi.
Inače Prokredit banka mi je rešila sve u vezi kredita.


ruzmo je napisao(la):
Soyacorn je napisao(la):
Upravo tako otprilike izadje 26500
onda ni je to dosta povoljno i otklonilo mi svaku dilemu.jos mi ostaje da nadjem banku koja ce odraditi itaj deo.posto oni uglavnom traze da se bavis stocarstvom,a ja se sa tim nebavim.PS posto ti vec imas yto904 i radio si sa njim,jel on stvarno tako bucan kao sto se prica po forumu?
 
obecao sam slike kabine ali on trenutno ore i ore svaki dan ostalo je nekih 80 jutara pa kad budem mogao postavicu neke slike kabine i jos po neceg :cao:
 
bewisa je napisao(la):
I van kabine.Da vidimo kako i sa cim ore kinez? :D
moze
Post je spojen: [time]1258997343[/time]
_________________________________________________
2dvsnb8.jpg


ovaj yto1204 sam slikao prosle godine u banackom despotovcu kod brace bozic. traktor je imao xxxrs vuce setvospremac od 5metara plug mislim da je 3x16 i gruber.
fbj878.jpg

radnici ga hvale nisu imali nekih ozbiljnih kvarova osim pucanja creva hidraulike lomljenje auspuha. imaju dva komada 1204 i rade sve sa njima ko zna kolko ha. al teraju ih non stop kad je potrebno
Post je spojen: [time]1259000532[/time]
_________________________________________________
ovog sam slikao u zadruzi sava kovacevic u vrbasu prosle godine. imaju ih oko 10komada yta1204
n52avk.jpg
.
Post je spojen: [time]1259012974[/time]
_________________________________________________
2e4hf84.jpg

ovo je sejalica 12redi kuhn koju nosi yto1204 u sava kovacevicu. teska je preko 2000kg
 
Ima li neko slike 904-ke u oranju mozda?
Leko,izgleda da je bolje kupiti YTO na kredit :D
nego polovan zapadni traktor za kes. :sta:
 
pogledaj kako ore onaj sto sam ja kacio od 80ks vuce 3*14 i jos je malo razvucen zahvat 1glave tako da hvata oko 110cm
Post je spojen: [time]1259018139[/time]
_________________________________________________
taj od 80ks je jaci od rusa 80ks cak bi i rus od 90ks bio tu negde
decko ima i rusa tj njegov cale 82.0 a on ovog kineza... vuce kompaktora velikog kog nije mogao rus od 90ks
ne kapiram sto se do sad nije javio u ovoj temi...
 
Nazad
Vrh