YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
N,A. govorim o modelu yto 554 fiatov motor isti kao na str.7 mislio sam na clana bewisa
 
NA fotografisao si u mraku pa se ne vidi bas dobro a ja nisam
obratio paznju.Bio sam na sajtu YTO-a,oni proizvode skoro sve
sto ide na tockovima od kamiona,traktora,g.masina do viljuskara.
Geza u pravu si,motori su im po Fijatovoj licenci. :D
 
Čugi je napisao(la):
sviki je napisao(la):
Za oko 1000h koje sam do sad napravio sa kinezom nisam imao ni jedan
jedini kvar, doduse klima mozda ne radi efikasno kao prvog dana i to je sve!

Još je to mlado, ako pregura 5000 bez problema (motor, menjač, trap, hidraulika), onda ćemo pričati drugačije, ne računam tekuće problemčiće koji su normalna pojava.
u potpunosti se slazem sacekaj da prodje 3000-5000 rs pa cemo onda videti,jedan moj prijatelj je od jednog mog isto tako reci prijatelja pozajmljivo rusa 90 ks 2003-4 godiste nisam siguran tacno iu tri brazde 35 cm a ove godine je od isto nekog svog prijatelja uzeo kineza od 120 ks kaze da lepo ore 4 brazde 35cm ali da je puno bucniji od rusa
 
Soyacorn je napisao(la):
Evo da i ja dodjem do reči. Nisam dao za njega baš ništa. Dala je banka i ministarstvo. cena ce na kraju otplate biti ukupno 26000 Evrica. Prvi servis je prošao. Nadam se da ce biti sve u redu.
soyacorn kako to ide ta otplata kako ti otplacujes taj traktor.Ja sam zainteresovan za tu opciju,samo bi da proverim od nekog ko to koristi. :cao:
 
Sada u Decembru 770€ to je samo kamata a posle redovno glavnica i kamata:
Jun 2010 2700€
decembar 2010 2700€ prve tri godine. To mi pozajmila banka

a zadnje dvegodine: decembar 2400€
jun 2400€ to mi pozajmilo ministarstvo i ne placa se kamata samo glavnica.

Preko ProCredit banke a zalog je sam traktor i auto ili još neki traktor ako imaš.
 
Soyacorn je napisao(la):
Sada u Decembru 770€ to je samo kamata a posle redovno glavnica i kamata:
Jun 2010 2700€
decembar 2010 2700€ prve tri godine. To mi pozajmila banka

a zadnje dvegodine: decembar 2400€
jun 2400€ to mi pozajmilo ministarstvo i ne placa se kamata samo glavnica.

Preko ProCredit banke a zalog je sam traktor i auto ili još neki traktor ako imaš.
na koliko godina je to?ili si dao i ucesce posto ovo sve sto si napisao izadje 10970e
 
prve tri godine po 5400x3=16200
pa još dve 4800x2=9600
+ 770
------------
26.570
 
Soyacorn je napisao(la):
Upravo tako otprilike izadje 26500
onda ni je to dosta povoljno i otklonilo mi svaku dilemu.jos mi ostaje da nadjem banku koja ce odraditi itaj deo.posto oni uglavnom traze da se bavis stocarstvom,a ja se sa tim nebavim.PS posto ti vec imas yto904 i radio si sa njim,jel on stvarno tako bucan kao sto se prica po forumu?
 
meni je danas uplacen traktor yto 1204 preko prokredit banke kredit na 66 meseci sutra idem po njega
 
Nazad
Vrh