YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Jesu ovlašćeni distributeri za YTO kompanija Braća Tomić ili je neko drugi u pitanju ?
 
AgrovojvodinaBP je napisao(la):
bewisa je napisao(la):
Da li servis prodaja YTO traktora postoji samo u N.sadu?

servis je samo u ns-u ali izlaze na teren tako da nema brige...
koliko im treba vremena da izadju na teren?ili je to ipak kad imaju vremene pa ti traktor stoji po ceo dan i noc na njuvi,i moras da ga cuvas i dezuras.Jer ovo je ipak srbija,i kod nas kupci nemaju nikakva prava.koliko naplacuju izlazak dok je traktor pod garanciom?pa te
onda izadje skuplje pita od tepsije
 
Soyacorn koliko si zadovoljan sa 904-om i koliko si radnih sati napravio?
 
[quote author=nikola indjija link=topic= ima ga moj komsija sta te zanima vozio sam ga
 
Vozio si ga u oranju,transportu ili...
Zanima me ima li dovoljno snage u tezim poslovima i kako su vlasnici YTO-a 904
zadovoljni pouzdanoscu?
 
ima ga u mom selu decko i sad mi rece ovako na fejsu
NEWHOLLAND fiat LF 80-90
snaga motora 58.8kw-80ks ravno
3brazde plug od 14 coli,veliki kombinator od 3m(to ti je u jednoj mašini tanjirača,setvospremač,greda i dupli red valjaka),kamionku od 25t
 
on je zadovoljan sve radi sa njim ja sam ove godine brao sa njim dva dana inace imam k2 vuce ga dobro bez problema jedino smo poteznicu ojacali posto je kinesko sranje slabo,on je za te povrsne radove setva kosenje presovanje i tako to za teret da vuce nije po meni.inace uzeo ga je pre tri godine u n. sad agrotaso jedino sto mora da meja prednje gume nije bio dobro podesen trap hidrulika jaka motor dobro radi kabina nije bucna itd.ako te zanima jos nesto pitaj
 
Da li je sa novom karoserijom?Kako se ponasa u oranju i sa kojim plugom?
Jel komsa imao problema sa hidraulikom
 
gagi je napisao(la):
on je zadovoljan sve radi sa njim ja sam ove godine brao sa njim dva dana inace imam k2 vuce ga dobro bez problema jedino smo poteznicu ojacali posto je kinesko sranje slabo,on je za te povrsne radove setva kosenje presovanje i tako to za teret da vuce nije po meni.inace uzeo ga je pre tri godine u n. sad agrotaso jedino sto mora da meja prednje gume nije bio dobro podesen trap hidrulika jaka motor dobro radi kabina nije bucna itd.ako te zanima jos nesto pitaj
gagi je napisao(la):
on je zadovoljan sve radi sa njim ja sam ove godine brao sa njim dva dana inace imam k2 vuce ga dobro bez problema jedino smo poteznicu ojacali posto je kinesko sranje slabo,on je za te povrsne radove setva kosenje presovanje i tako to za teret da vuce nije po meni.inace uzeo ga je pre tri godine u n. sad agrotaso jedino sto mora da meja prednje gume nije bio dobro podesen trap hidrulika jaka motor dobro radi kabina nije bucna itd.ako te zanima jos nesto pitaj
pitanje je za tebe
 
Kao sto rekoh da ga ima drug,radjen je po fiatovoj licenci ovaj ima motor od 80ks ali je garantovano jaci od rusa iste konjaze,ovaj vuce plug 3*14 s tim sto je prednja brazda jos malo razvucena tako da ima i malo veci zahvat,u idealnom oranju ako je njiva velika i nije ugazeno trosi i ispod 10l/kj u ovakvom mokrom trosi 14l,vuce kombinirku(18 diskova-tanjirace) 32s opruge setvospremaca,daska i 2 reda valjaka,prikolicu kamionku 20-22T,ujedo mu koristi i kao laksi traktor tj za povrsinske radove prskanje,setva...Decko sa njim obradjuje 120kj i sve postigne brz brige :cool:unutra je odlican Gramer sediste,muzika,ventilacija,komande su pregledne i pristupacne,menjac ima sinhron 4*4,spoljnju hidrauliku,tegove mislim da rece 760kg,gume su dobre velicine,brzina oko 35km/h,motor ima dobar zvuk,fabricki je dobio suvi akomulator,traktor do sada ima 900rc i nije imao nikakvih problema sa njim u radu
platio ga je pre 2-3godine 25 000e
ovo mu je zdanji deo
2mebayq.jpg

plug koji vuce
10yfnko.jpg

tacan model
2d9vjhu.jpg

malo iz uglova....
25s30d2.jpg

155m6o1.jpg

21n4p3b.jpg

r9kc9k.jpg

Kabina sa gramerom
96f585.jpg

kontrolne rucice
200tq4k.jpg

instrument tabla
lliti.jpg

ventilacija,fabricki radio....
2wlxypt.jpg

motor....
2myc7r.jpg

9ubslj.jpg
 
novi model kao onaj na slici sto je postavio onaj iz agro vojvodine motor fiat,plug vuce 755 x2 za lakse zemlje ide ali ide i u tezim samo po meni je lak za svoju snagu
 
NA da li je to YTO ili neki LF ili...
Mene zanima YTO sto ga prodaje Agrovojvodina.
Koliko znam AgroTaso nije njihov diler.
AgroTaso uvozi malo drugacije traktore od Agrovojvodine.
 
ovo je YTO i drug ga je pre 3g kupio kod agro tase tad ih je uvozio ne znam kakvo je sad stanje,ako odes na sajt YTO-a u kini videces da ima preko 100modela koje oni proizvode po razno raznim licencama...tako da je ovaj bio u pocetku medju boljima a sad ih valjda uvoze sve gore i originalnije kineze,u drugovom je cak i akomulator po licenci "varte" a kinezi ga prave
Post je spojen: [time]1258217759[/time]
_________________________________________________
btw i drug je na forumu od skoro tako da za sad samo cita teme ocekujemo ga da se javi :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh