YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Neki hvale,neki kude...Meni licno se svidjaju ovako na oko,a o kvalitetu mogu da polemisu samo oni koji ga imaju ili su ga vozili!
 
rusa mozete da vozite po vojvodini u parceli od hektara pa navise i on tu pokaze svoju snagu i potrosnju po ucinku. moj komsija ima rusa 82 2007 ali kad pocne sa njim da ore parcele od 20 ili 30 ari onda potrosnja ide u nedogled u praznom hodu u okretu i manevrisanju. Zato su po meni kinezi i IMT prilagodjeniji ya nese ne velike njive(20 ari) , a i manje trose od rusa.
 
Ja bi se u svakom slucaju odluciio za RUSA 130 ks a ne kineza Rus je proveren a ovo cudo od kineza :sta: ali ipak to je samo moje misljenje
 
OK i ja imam Rusa, i slažem se sa svima što prednost daju njemu, ali hajde da se vratimo na YTO.
 
branko je napisao(la):
OK i ja imam Rusa, i slažem se sa svima što prednost daju njemu, ali hajde da se vratimo na YTO.
Pa dok prodje jedno 10-ak godina videcemo kako ce se pokazati YTO lepo izgleda na oko,bas bi voleo da ga vidim u radu ili da ga licno probam
 
bewisa je napisao(la):
Ne posedujem YTO,a i ne volim ih kao vi ruse koji su kako neko od vas rece sklepani.
Samo trazim alternativu za IMT 539,577,578 i 5100 koje ima moja porodica.Koliko sam
procenio nije ni YTO bas neka alternativa ali videcemo.Izgleda da je najoptimalnija
varijanta kupiti polovan Dzon Dir ili M.Ferguson.To su inace traktori koje najvise cenim.
Pogledajte temu MTZ i procitajte kakvi se banalni kvarovi desavaju na nima?
IMT traktori su bar duplo pouzdaniji traktori bez uvrede. :ppozdrav:
kupi YTO 454 i nećeš se prevariti ::namigivanje::
15wgkm0.jpg

Post je spojen: [time]1257623148[/time]
_________________________________________________
Lala iz Banata je napisao(la):
Prvo, to su samo price da je YTO radjen po Fijatovoj tehnologiji. Uporedite Yto 1204 i Fiat 1188 ili 140-80 i videcete da sem dizajna nema ama niceg zajednickog. Motori su , navodno, radjeni po PERKINS licenci a ne po FIAT-ovoj. Burazer ima 1204 onaj cetvrtasti, kupljen zajedno sa mojim Rusom kod Corica. Posle 200 rs morao je na promenu motora na kojeg je cekao citavu sezonu! Nezelim da kudim, mozda je samo on naleteo na neki sugavi primerak ali mislim da taj traktor nije MTZ-u 1221 ni do "pola tocka".

ne lupaj, motor je rađen po fiat licenci! perkins je u fotonu ( drugi kineski model ) ::lose::
 
Pitam jos jednom,da li je moguce kupiti YTO 445 bez prednje vuce?Uvazavam samo one koji vec imaju iskustva sa ovim traktorima tj.vlasnike istih.pozdrav :cao:
 
Ok, ako ti ne treba prednja vuca, al sto bez kabine? Znas da ce po novom zakonu traktori morati da imaju kabinu ili zastitni ram?
 
AgrovojvodinaBP je napisao(la):
pozzz prodajem YTO traktore ali to nije bitno nego sam hteo da Vam prenesem moja iskustva...najprodavaniji modeli su od 120, 80 i 45 ks koji je sad apsolutni hit...cena YTO 90 ks je 22.000 e sa pdv-om...delova ima u dovoljnoj količini i servis je vrhunski a ljudi kojima sam prodao mi se kunu da imaju i veću snagu od prikazane...ako Vas nešto još interesuje slobodno pitajte..pozz
2hd1bia.jpg

Već si par puta upozoravan da ovo nije masto za jeftinu reklamu, nego za razmenu mišljenja i iskustava.
Zato te molimo da se pridržavaš pravila koja postoje na ovom forumu.
 
Spajki kod mene je ravno kao kod tebe,a ne mislim sa njim orati.
Mislim da je svaki traktor okretniji bez prednje vuce.
 
To shvatam, nego sto neces kabinu? i moja rajka je bila bez kabine,pa smo joj posle godinu dana stavili kabinu(vremenske nepogode ::jako_besan:spavam:i posle toga je :D
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Ajd. Zna li neko koje su razlike sem snage izmedju 1204 i 1304?
veca je kubikaza umesto 105 precnika klipova 1304 ima 108mm. filter uljni za vazduch veci, anlaser umesto 3.7ks 1304 ima 6ks. od sklopkom na 24volti. ima vise tegova napred i nazad i to je to
Post je spojen: [time]Sun Nov 8 10:22:37 2009[/time]
_________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=lQO5DYqJkzI
nije da hvalim ita ali pogledajte snimak. nema dima
 
Sa malim traktorom radim sejanje,kultiviranje,baliranje tj. lake poslove
pa je mnogo lakse bez kabine.Nije neophodno,nego prosto navika.
 
branko je napisao(la):
AgrovojvodinaBP je napisao(la):
pozzz prodajem YTO traktore ali to nije bitno nego sam hteo da Vam prenesem moja iskustva...najprodavaniji modeli su od 120, 80 i 45 ks koji je sad apsolutni hit...cena YTO 90 ks je 22.000 e sa pdv-om...delova ima u dovoljnoj količini i servis je vrhunski a ljudi kojima sam prodao mi se kunu da imaju i veću snagu od prikazane...ako Vas nešto još interesuje slobodno pitajte..pozz
2hd1bia.jpg

Već si par puta upozoravan da ovo nije masto za jeftinu reklamu, nego za razmenu mišljenja i iskustava.
Zato te molimo da se pridržavaš pravila koja postoje na ovom forumu.
izvinjavam se, od sada više čitam komentare...to me najviše interesuje ::namigivanje::
 
Miroslave,taj 904 na youtube tebi je poznat?Vidim da ne koristi
tocak na plugu Lemken (koji nesto ne hvale a ne znam zasto)sto znaci
da YTO-904 ima dobar hidraulik.
 
a koliko cujem na TVu da ce uskoro da se sklapaju YTO traktori u NS ako sam dobro cuo??
kazu da ce se vecina dijelova praviti u srbiji , pa ako tako bude onda mozda poraste i zainteresovanost za vec pomenute :sta:

ja imam potrebe za nekim manjim traktorom od 25-30 konja kabina 4X4 , a koliko sam cuo da najmanji yto ima 2 klipa , interesuje me ima li neko nesto takvo utisci ovo ono?
 
Nazad
Vrh