YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Jel imao neko problema sa resetovanjem sata za prikazivanje radnih casova?! :sta: :udri:
 
Ja sam danas kaparisao YTO X904. Treba da sredim još papire oko kredita i nadam se da će stići za desetak dana. Gledao sam razne traktore, prelistao i pročitao forum detaljno i došao sam do zaključka da za taj novac je najbolje kupiti ovaj model. Cena mu je 23000eura. Ako mi još i kapne subvencuja od 40% proći ću odlično. Okačiću slike čim stigne.
 
baca je napisao(la):
Ja sam danas kaparisao YTO X904. Treba da sredim još papire oko kredita i nadam se da će stići za desetak dana. Gledao sam razne traktore, prelistao i pročitao forum detaljno i došao sam do zaključka da za taj novac je najbolje kupiti ovaj model. Cena mu je 23000eura. Ako mi još i kapne subvencuja od 40% proći ću odlično. Okačiću slike čim stigne.
Post je spojen: [time]1271444350[/time]
_________________________________________________
ja sam danas zvao i nemaju više na stanju 904.pošto sam i ja hteo da kupim
.kazu ima 804 i 1204. :sta:
 
zdravo.nov sam na forumu.razlog moje prijave je tema oko YTO traktora.u oktobru sam kupio YTO 504.identican je kao 554,samo sto ima 5 konja manje.razlog kupovine je cena.sa popustom od 10 posto i povratom 10 posto izasao me 8950 eura.puna cena sa carinom i pdv je bila 11000 eura.traktor je do sada napravio 75 casova rada.pitajte ako vas nesto interesuje.pozz
 
Kako se pokazao, ima li ozbiljnih kvarova? Čuo sam na pijaci u Bijeljini (na Agro-trznom centru) od par ljudi koji imaju kineze (ne sjećamm se koje, ili je DF, Europard ili YTO) da im spojnica (lamela) rikne skroz brzo u oranju.
 
motorom sam prezadovoljan,sto se tice potrosnje .ima 75 sati i jos je relativno nov da se nesto desi.hidraulika mi se ne svidja.sporo dize.imao sam kratak spoj,pa mi nije palio jedan dan.prijavio sam u univerzal( servis za YTO u bijeljini) i elektricar je dosao.za 2 minuta kvar je bio odklonjen.
 
miko je napisao(la):
motorom sam prezadovoljan,sto se tice potrosnje .ima 75 sati i jos je relativno nov da se nesto desi.hidraulika mi se ne svidja.sporo dize.imao sam kratak spoj,pa mi nije palio jedan dan.prijavio sam u univerzal( servis za YTO u bijeljini) i elektricar je dosao.za 2 minuta kvar je bio odklonjen.

Da, to je malo sati da bi se nešto pokazalo, posebno jer ga tek razradjuješ pa sigurno nijednom nije ni opterećen kako treba. Ako ćeš orati s njim, tu će se sigurno pokazati bilo kakav skriveni problem, mada ni tanuranje ili vuča sjetvospremača (većeg), roto-drljače ili freze takodje nije laka za traktor. Ako si ga "razradio" bilo bi dobro da ga malo opteretiš dok je u garantnom roku, kako bi na vrijeme uklonio "dječije bolesti".
 
posto sam ga na jesen kupio,razradjuvanje mu je trajalo samo 18 sati.malo sam ga vozikao,malo radio na leru.posle toga odmah u oranje.vukao je plug 65 cm,dvobrazni.3 hektara sam uzorao za 10 sati.potrosio mi je 60 litara.pre 7 dana cam drljao i dvaput presao setvospremacem njivu od 4.6 hektara.potrosio mi je na setvospremiranje 65 litara.stric ima ursuza i rusa,pa poredim sa njegovim traktorima i neuporedivo manje trosi.
 
pozdrav za sve vas ,pre neki dan sam isao da gledam novog 539 kad ima sta da vidim pustio ulje pitam prodavca covek zbunjen kaze nije radio samo na leru popeli ga na kamion i skinuli na plac,definitivno ne imt bruka ziva,a danas sam isao u agrovojvodinu yto 454 dupla vuca,lepa kabina,hidraulican volan masinica ko bombona samo ima jednu zamerku velika mi noga za nozni gas otprilike su metuli kineza sa brojem 38 a ja 46 i jos malo,ista cena a ja 1000 rc nemogu da napravim na 3 hek za 10 god,izvinjavam se ako sam bio dosadan
Post je spojen: [time]1273235927[/time]
_________________________________________________
garancija mu je 1000rc
 
10089 eura povrat 40%
Post je spojen: [time]1273236435[/time]
_________________________________________________
tako mi rece prodavac za mladje od 40 god 40%,stariji 30%dal to grad pomaze neznam
 
vezano za papucicu od gasa. sve je stvar navike.meni je bilo neobicno prva dva dana,posle ti postane normalno.pretezno koristim rucni gas,tako da nozni gas retko koristim. kada ga vec koristim,peta mi je na uzvisenju iznad gasa iza mjenjaca.pozz
 
Nazad
Vrh