YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Sa kojim plugom ores na preko 30 cm?I koji radni zahvat? :D
 
Molim te reci mi kako si s njime stao u redove 70 cm, dali imaš tri reda izmedju točkova?


Fodor je napisao(la):
Pa npr poceo je da curi semering na bosch pumpi,javio sam serviserima oni doneli novu pumpu.Sat za pokazivanje pritiska u boci kompresora otkazao (puklo crevo)zamenili.nista strasno.
2nls7qx.jpg

evo jedna slika sa medjurednim kultivatorom,a sutra cu da ga slikam sa kemperkom.
 
Zadnje tockove sam kupio od yto-a 804 a prednje sam stelovao.Ima skica u uputstvu za upotrebu za stelovanje felni da bi se dobila zeljena sirina(idu 2 reda izmedju tockova).
 
Cuo sam da je YTO X904 dosta spor u transportu, pa ako bi mi neko mogao reci koliko je to km/h?
 
1304 ide oko 30 na sat i ima ga na nasem trzistu cena muje oko 33000 evra motor fiat sestak kazu da je odlican traktor. :D
 
Ljudi malo smo se uspavali... :cool: Jel se traktori spremaju za sezonu?! Da li je neko cuo nesto novo o traktorima serije 1304,1604,1804?!? Pozdrav :ppozdrav:
 
He he,spremaju se.Juce su mi bili serviseri.Pitao sam ih za onu novu seriju od 90 konja koji se sklapaju u grckoj ali jos nista neznaju o tome. :sta:
 
ja imam yto 80-90,sad ima 1000rč.nikad ništa lagano nije radio,vuče plug 14 coli trobrazdni,kombinator od 3m(to je četiri mašine u jednoj),kamionku 25tona itd.a motor mu je 58.8kw tj.80ks ravno.za neverovati al je tako :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
miroslavjovanovic78@gmail je napisao(la):
ja imam yto 80-90,sad ima 1000rč.nikad ništa lagano nije radio,vuče plug 14 coli trobrazdni,kombinator od 3m(to je četiri mašine u jednoj),kamionku 25tona itd.a motor mu je 58.8kw tj.80ks ravno.za neverovati al je tako :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
nestedis ga..... :cao:
 
pozdrav.. razmisljam se oko kupovine novoga traktora...
pitanje sledi ; yto 804 ili 904..... :spavam:
trebao bi mi za sadnju..polivanje... a ako i zatreba da i ore...
 
YTO 804 bi bio idealan za te poslove ja sam ga gledao ima dajc motor sa vodenim hladjenjem i dosta lepo izgleda. :D
 
Nazad
Vrh