YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
@ NA vec sam mislio da sam opet ja nesto pogresno uradio. :D @YTO super su slike. Motor je vidim suv i čist. Samo ne vidim dobro, jel mu to kardan od prednje vuče ide po sredini traktora, ispod motora?
 
yto x 904 makina ti je odlicna i nek te sluzi bar 10000 rs bez kvarova
u inat rusovolcima!Pa kad si TI znao da zaradis,sigurno znas kakav
TEBI traktor treba.
Jel auspuh tako kriv fabricki ili...
 
Ha ha ovako izgleda moderno.Kazes guta sve vrste goriva,to mi
se svidja.Na forumu sam procitao da su vlasnici yto-a 904 imali
probleme .
 
yto x904@ sta traktor sve ima od oprema ? dali ima kardan 540/750/1000 ? raspored brzina ? dali ima klimu ? jel ovaj Grammer sjedalo je dodatna oprema ili standard oprema ?
 
Ja za sada nisam imao nikakvih problema sa traktorom! Da, ima kardan 540/750/1000! Klima se posebno ugradjuje (oko 700 eura)! Ima 16 brzina (12 napred, u tri hoda po 4 brzine, znaci 4 brzohodne, 4 sporohodne, i 4 medjuhod; i 4 u rikverc)! Grammer sediste ima svaki Yto traktor!
 
daj mi reci kod šaltanja menjača..dali mozes u hodu sve obavljati ? dali krči menjač ? recimo kada ides unazada dali ga mozes odma komit naprijed i obrnuto ali bez stajanja na kocnicu..onako lagano u hodu ?
 
Menjac uopste ne krci, sinhroni je, ide malo teze prvih 50 sati ali zato posle ide kao u sir!! Moras da se zaustavis ako hoces da promenis hod (napred-nazad)!
 
Pozdravljam sve ovde prisutne i imam jednu molbu da malo nešto kažete i o manjim traktorima ovog proizvpdjača od 45 ks kako se pokazao cena unapred hvala

pozdrav
 
Da li neko zna ista o novom Yto-u od 180 konjskih snaga?!?! Da li neko mozda ima slike unutrasnjosti ili neki video snimak?!?!
 
]YTO-1804
The YTO-1804 is developed on the basis of the Italian wheeled tractor chassis technology, adopting the British technology-based 6-cylinder turbocharged engine, which is featured with specific low fuel consumption and better power economic efficiency. The tractor has multiple gears, a wide speed scope, and a large capacity of fuel tank, ensuring long-time operations with a single fueling. Besides, it is flexible in steering and easy to operate.
Engine
Model LR6105ZWT13
Type Vertical, inter-cooled, turbo-charged, direct injection diesel engine
Rated power 132.3kw
Rated rotation speed 2200r/min
Transmission system
Gears forward/Gears reverse 12/4
Speed range, forward 2.4-30.69km/h
Speed range, reverse 4.48-12.11km/h
Machine body
Wheel base 2848mm
Front wheel tread 1704-2200mm
Rear wheel tread 1620-2200mm
Min. ground clearance 495mm
Min. turning radius 5.4-6.2mm
Min. operating weight 6500kg
Specific fuel consumption under rated conditions ≤235g/kW.h
Tyres (front/rear) 16.9-28/20.8-38
Min. lifting capacity (at a place of 610mm behind the suspension point) ≥35kN
PTO shaft rotation speed 540/1000r/min
Depth control manner Position control, floating control, draft control, and draft-position control
Rated tractive force 39 kN
Overall dimensions
L×W×H 5200×2696×2970mm
Certificates
http://s6.tinypic.com/nvqmnn_th.jpg
Ovo je sa njihovog sajta: http://www.yto.com.cn/products/index.php?func=detail&catalog=0201010101&detailid=489&lan=en
 
Evo je nova 904 sa euro 3 motorom
2jb5zdk.jpg
 
Ovaj novi tip s auspuhom sa strane i sa usisom zraka ispod haube mi se jako dopada...

Za zivo cudo, Kinezi napravili traktor koji se ljudima svidja i na oko, a ne samo cjenom.
 
A samo par postova iznad (prvi ispod slike) pise da je kabina tisa od kabine na starijem modelu...

Brat je vozio YTA 904 stariji model po cesti i kaze da uopce nije bucan kako pricaju. kaze da se vozio u bucnijim autima...
 
Nazad
Vrh