YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
210 litara ali za potrosnju nisi u pravu na 7.5 jutara potrosio je 90 litara
 
E znaci ipak ima razlike izmedju novih i onih cetvrtastih. Onaj je radio ova dva dana na tabli samo do tri popodne i spickao 80 litara, dok smo svi mi ostali radili do 7 uvece i potrosili oko 60 litara, RX 70.
 
drago mi je zbog velikog broja mladih na forumu posto sam nekad vozio traktore slucajno se nadjoh na forumu istrazujuci cime se baviti ako firma propadne e dakle YTO ili MTZ ili drugi traktor a vozio sam John Deere,beloruse kineze zetore i neznam sta nisam svaki traktor je podnosljivo dobar ako se vlasnik tako i vlada prema njemu e sad za Banat zakon je MTZ zbog ekstremno teskog zemljista ovde od vrsca ka zrenjaninu YTO nije dorastao sto se tice unutrasnjosti zavrsne obrade i sl e sad ja sam ga terao jednu god sto se tice snage ok je nije se nesto veliko kvarilo sem sajli kvacila sto je moglo biti opasno po zivot ali belorus jednostavno nepoderiv mozda za nijansu veci potrosac ali bez premca po pouzdanosti i ta potrosnja od njive do njive toliko varira bas zbog razlicite strukture zemlje inace dogodine napustam firmu koja se bavi telekomunikacijama i vracam se u moj Banat kupicu Rusa i sam sam svoj gazda pa kako mi bog da izvinite na opsirnosti i neka bog cuva paore
 
evo privezak od yta imam jos samo traktor
344qv10.jpg
 
Miroslave kako si dosao do informacije da YTO-904 u Ukrajini kosta 11000 evra?
 
bewisa je napisao(la):
Miroslave kako si dosao do informacije da YTO-904 u Ukrajini kosta 11000 evra?
nasao sam na netu, na google sam ukucao yto traktori sk, to je u slovackoj, pa sam naisao na neke podatke, pokusacu da nadjem, evo naprimer ovde pogledajte http://autoline-eu.cz/agrosoyuz/ yto 1204 kosta tamo 21163eu, ako se doda jos carina i pdv + prevoz opet je jeftiniji nego ovde, jer yto1204 ovde kosta 33850
 
Imas li neku kalkulaciju recimo za YTO-445,904,1204,Foton 404,824?
Post je spojen: [time]1262873198[/time]
_________________________________________________
Mir Boziji Hristos se rodi
 
leka je napisao(la):
branko je napisao(la):
OK i ja imam Rusa, i slažem se sa svima što prednost daju njemu, ali hajde da se vratimo na YTO.
Pa dok prodje jedno 10-ak godina videcemo kako ce se pokazati YTO lepo izgleda na oko,bas bi voleo da ga vidim u radu ili da ga licno probam
leka je napisao(la):
branko je napisao(la):
OK i ja imam Rusa, i slažem se sa svima što prednost daju njemu, ali hajde da se vratimo na YTO.
Pa dok prodje jedno 10-ak godina videcemo kako ce se pokazati YTO lepo izgleda na oko,bas bi voleo da ga vidim u radu ili da ga licno probam
Evo dodji u despotovo, nije daleko pa ces probati
 
Cao, i ja sam novi na forumu!
Imam Yto X904, i nebih ga menjao ni za 150 Rusa!!! Napravio sam oko 400 sati od cega je oko 200 u oranju! Vuce Vogela S3L 950 (mislim da sam dobro napisao!)! Samo sipam i teram! Progutao je i loz ulje, i D2 i eurodizel, ma sve guta! Radi Kao singerica! Menjac ide kao u sir (sto bi rekli :))! Jeste malo bucniji unutra, ali nista narocito, kupis antifon i pici!
Inace kupio sam ga na kredit, zajedno sa plugo, i izacice me na 5 godina oko 31500 eura!!
Ako nekog interesuje nesto neka pise i pita!!
Pozdrav iz Despotova, srca Backe!!
 
yto x904 je napisao(la):
Cao, i ja sam novi na forumu!
Imam Yto X904, i nebih ga menjao ni za 150 Rusa!!! Napravio sam oko 400 sati od cega je oko 200 u oranju! Vuce Vogela S3L 950 (mislim da sam dobro napisao!)! Samo sipam i teram! Progutao je i loz ulje, i D2 i eurodizel, ma sve guta! Radi Kao singerica! Menjac ide kao u sir (sto bi rekli :))! Jeste malo bucniji unutra, ali nista narocito, kupis antifon i pici!
Inace kupio sam ga na kredit, zajedno sa plugo, i izacice me na 5 godina oko 31500 eura!!
Ako nekog interesuje nesto neka pise i pita!!
Pozdrav iz Despotova, srca Backe!!
evo ga kod mene stoji vec 3 4 godine niko da ga kupi zamalo ja da ga pazarim na kredit al sad sam srecan sto nisam sa ovom drzavom ne ulazi se u takve kredite!!! nasi traktori ceo zivot gutaju LOZ ULJE to ti je D2 kod nas ::lose:: evo pre jedno 2 3 nedelje uslikano
2v9oioh.jpg
 
kombajner je napisao(la):
yto x904 je napisao(la):
Cao, i ja sam novi na forumu!
Imam Yto X904, i nebih ga menjao ni za 150 Rusa!!! Napravio sam oko 400 sati od cega je oko 200 u oranju! Vuce Vogela S3L 950 (mislim da sam dobro napisao!)! Samo sipam i teram! Progutao je i loz ulje, i D2 i eurodizel, ma sve guta! Radi Kao singerica! Menjac ide kao u sir (sto bi rekli :))! Jeste malo bucniji unutra, ali nista narocito, kupis antifon i pici!
Inace kupio sam ga na kredit, zajedno sa plugo, i izacice me na 5 godina oko 31500 eura!!
Ako nekog interesuje nesto neka pise i pita!!
Pozdrav iz Despotova, srca Backe!!
evo ga kod mene stoji vec 3 4 godine niko da ga kupi zamalo ja da se rpevarim al uzeo sam dajc za mnoogo manje para i proveren!!! nasi traktori ceo zivot gutaju LOZ ULJE to ti je D2 kod nas ::lose:: evo pre jedno 2 3 nedelje uslikano
2v9oioh.jpg
puno je to ::novac:: sad je kriza :cao:
 
Nema sa strane usisnu cev! Ima ispred, ali sve to moze da se namesti kako ti odgovara!
A evo za @leka: ako imas para nista nije puno!! :)
 
Nazad
Vrh