Digi tv satelitska televizija

zima

Član
Učlanjen(a)
25 Jan 2010
Poruka
723
Lokacija
Kulpin
Znam da je ovo poljoprivredni forum i da ovo nema veze sa poljoprivredom ali imaju i seljaci dusu pa kad odmaraju moraju nesto da pogledaju :haha: Razlog zbog cega sam otvorio ovu temu je taj sto ima 3831 clana i bar pola ako ima digi primetili su sto nekoliko kanala nema signala :udri: pa me zanima dali neko zna o cemu se radi? :ppozdrav:
 
Odg: digi tv satelicka televizija

digi je puko ako sastavi jos jednu godinu bice dobro nazovi njihov servis pa pitaj sta se desava i pitaj dali mozes doci do njih licno da uplatis pa napisi sta su rekli de se nalaze :nono:
 
Odg: digi tv satelicka televizija

Mene licno na digi tel. interesuju samo sportski kanali a tu nije bilo nekih vecih problema a u zadnje vreme pojavila se i arena sport sa svoja tri kanala a uskoro i sa cetvrtim. :cool: :ppozdrav:
 
Odg: digi tv satelicka televizija

nemogu da ih zovem ja nemam legalan digi ja sam se prikacio kao parazit a nestao je titl na diskaveri-u i kanal pv-tv nekadasnji fishing&hanting i jos nekoliko jel zna neko zasto je to tako
 
Odg: digi tv satelicka televizija

Kod mene je digi-tv u Hu paketu ali kao i da ga nema jer sa tim zena barata ja ne stignem ni da gledam ona stalno nesto kuva i neku muziku slusa koja me ne dotice.
 
Odg: digi tv satelicka televizija

@petao ajde ako te ne mrzi pogledaj samo dali kod tebe radi pv-tv bio bi ti zachvalan
 
Odg: digi tv satelicka televizija

Mozda nije pravo mesto ali da li neko ima IPTV - Telekom Srbija.
Hteo bih da uzmem to ali ako neko koristi da kaze kako je zadovoljan!

Hvala :)
 
Odg: digi tv satelicka televizija

@ zima

upravo jedan pusta saranaod jedno desetak kila nazad u vodu. Znaci da ima.
 
Odg: digi tv satelicka televizija

Ja koristim IPTV Telekom-a, vec drugu godinu i nimalo nisam zadovoljan. Tako da planiram da vratim opremu i otkazem njihove usluge. Cesto dolazi do "pikselizacije" tj. razlivanja boja i slika je tada neupotrebljiva, ili takodje cesta pojava da par kanala nema signal ( pise"error during videostart"). Ne pomaze ni resetovanje set-top boxa, posle jedno pola sata ponovo ima signala. Boje su u poslednje vreme jako lose- "vuku" u zeleno, crveno ili plavo.
To nije samo kod mene slucaj nego kod vecine nas koji koristimo IPTV u Beloj Crkvi. Pozdrav :cao:
 
Odg: digi tv satelicka televizija

Ја користим тотал тв.и задовољство је моје велико , добар пријем , добар титл, и много су коректни у корисничком сервису уве изађу у сусрет
поздрав из Неготина (Јабуковца)
 
zima je napisao(la):
nemogu da ih zovem ja nemam legalan digi ja sam se prikacio kao parazit a nestao je titl na diskaveri-u i kanal pv-tv nekadasnji fishing&hanting i jos nekoliko jel zna neko zasto je to tako
a evo ga moj brat po kriminalu
i kod mene nema titlova na diskoveri , promijenio se sistem titlovanja do sada su titlovi bili ''nalijepljeni na sliku a od sada su kao posebna opcija
ali na mom risiveru nemozem da ukljucim opciju titlova , jednostavno kada pritisnem dugme za titlove pojavi mi se ''nema titla''

koliko sam informisan da treba updejtovat risiver , tj. pachovat
ja nisam rijesio problem , jel neko ima rjesenje da objasni stepbystep
 
Nazad
Vrh