ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    425
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@zoran kostovic
Mislis zbog spartanja?
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Moji zp hibridi porasli do ramena,ima nekih i do brade,a 175 cm sam. :cool:
Komsijini nisu ni do kolena,ali bukvalno ako prezive ovo zege...
Post je spojen: [time]1276393277[/time]
_________________________________________________
o57ted.jpg
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Da to je taj i bas je otporan,dobio je i leda i malo je bio u vodi ali je sve uspesno preziveo. :D
2m7fbqu.jpg


P.S. Od nicanja do danas se NAJBOLjE pokazao 666,pakleno dobar,uvek veci od ostalih. :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Jebi ga....ja ga trazio po Vrbasu,ali bezuspesno.Na kraju je izbor pao na 684 i 505 koji je za sad odlican...
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@NA
Svaka cast za ogled,pravi domacinski :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Danas sam isao da obidjem ogled nisam bio od kako sam ga isparto i mogu vam reci da sam prezadovoljan,raniji hibridi pustaju metlice i zametak klipa imam 21 hibrid na ogledu ali ovi raniji kao sto su 341 i 434 za sada obecavaju
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Odlicno odlicno ogled za primer ja nemam na asvaltu ogled pa nestavljamo table mada je na glavnom putu u nasem ataru svako mora da prodje pored moje njive kada krene u atar
:cao:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@Milance
Kukuruz Ti je extra,svaka cast!
@kiraj
I tvoj takodje mada mi vise lici na sumu :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

ZP 666 extra izgledao,poterao po 2-3 klipa,njiva odlicna sto se tice agrotehnike sve ispostovano...Extremno velika sapurina ali blizu 50% klipova ne zavrseno...Isao da ga vidim u ogledu kod drugara otprilike isto vrh ne zavrsen,da li neko zna o cemu se radi?!Prvi put ga sejem,verovatno i poslednji :nono: :nono:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

savato je napisao(la):
ZP 666 extra izgledao,poterao po 2-3 klipa,njiva odlicna sto se tice agrotehnike sve ispostovano...Extremno velika sapurina ali blizu 50% klipova ne zavrseno...Isao da ga vidim u ogledu kod drugara otprilike isto vrh ne zavrsen,da li neko zna o cemu se radi?!Prvi put ga sejem,verovatno i poslednji :nono: :nono:
Imas posetu kukuruzne zlatice, pojela mu svilu i nije se oplodio kako treba.
 
Nazad
Vrh