PDA

View Full Version : Someka kombajn

Advertisement

Advertisement

Advertisement

cukaneca
08-02-10, 21:01
molio bih ko zna nesto o ovom kombajnu starije generacije da napise neko iskustvo. na konedati nemaju podatke za njega, a ono oglasa sto sam izguglao su sturi sa podacima. prijatelj dobar ima neku varijantu u ponudi iz francuske pa me zamolio da mu nadjem neka iskustva i podatke. http://i45.tinypic.com/1zochow.jpg francuski oglas 1900e

Zoran Kostović
08-02-10, 21:07
Moj komšija je uvezao isti ovakav pre dve godine iz Francuske.Već dve sezone radi sa njim.Nisam čuo da ima nekih problema a mogu da ga pitam ako te nešto konkretno zanima.

cukaneca
09-02-10, 05:49
ako nije problem napisi neko njegovo iskustvo

Zoran Kostović
10-02-10, 16:53
Danas sam video komšiju.Sa mašinom je izuzetno zadovoljan ali jedini problem mu predstavlja dužina kose od 3.4m što je za naše uske puteve i sokake nepremostiva prepreka.U nekoliko parcela ove godine nije mogao ni da uđe.Verovatno da će ga zbog toga i prodati.Zaboravih da mu je oznaka 112.Ako te zanima nešto detaljnije mogu ti poslati njegov br. telefona na PP pa se čuj direktno sa njim.Pozdrav.

cukaneca
10-02-10, 17:16
hvala druze na trudu ali me je ovaj moj prijatelj ipak poslusao da ne kupuje tako nesto. :D >:({

pruzatovac
22-12-11, 21:43
ima li neko iskustva sa somekom m 120 ili bar neko tehnicko uputstvo ili katalog rezervnih delova

German hunting terrier | Jagdterrier