Blizi li se kraj sveta?

alfa 9

Član
Učlanjen(a)
21 Nov 2009
Poruka
669
Lokacija
temerin
morao sam otvoriti temu jer u zadnjih vremena stalno pricaju o tome!sta ste culi ili sta kazete za to?
 
Odg: 2012 kraj sveta

vele zatrpace nas veli sneg i tu nam je kraj
 
Odg: 2012 kraj sveta

Vračala baba da ne bude mraza.....a mraz pao

nije nego ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Odg: 2012 kraj sveta

100% ce da 31.12.2012 bude kraj..........................toj godini i ulazimo u 2013 i opet cemo da komentarisemo ocel biti subvencije ili ne :haha: a do tada :cao:
 
Odg: 2012 kraj sveta

danger je napisao(la):
100% ce da 31.12.2012 bude kraj..........................toj godini i ulazimo u 2013 i opet cemo da komentarisemo ocel biti subvencije ili ne :haha: a do tada :cao:
samo se ti zaj***** ali zar ne vidis da se neki vec oprastaju od dragih masina,jos iduce nedelje kad zelenko bude na prodaju nas prve ima da proguta crna rupa :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Da , pa može i ona fora prodaj kuću , prodaj mašine , prodaj zemlju .... idi u kazino , stavi na crveno... jbg zajebali smo se .. :haha: :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

~Kiki~ je napisao(la):
Da , pa može i ona fora prodaj kuću , prodaj mašine , prodaj zemlju .... idi u kazino , stavi na crveno... jbg zajebali smo se .. :haha: :haha:
heheheee gledajte pozitivno , dobro moze biti smak sveta nije nemoguce realno!! ali da nam neko proceni i dan i sat zajeb... te nebuloze
 
Odg: 2012 kraj sveta

Videće se da li su nebuloze.Po Majanskom proročanstvu svet koji poznajemo nestaje 2012-te kao i po Nostradamusovim proročanstvima.Svašta nas je u životu snašlo pa me ne bi čudilo da nas ovo ne obiđe.
 
Odg: 2012 kraj sveta

Što kaže onaj koj ga zakecuje bre.Kako god bude neka bude meni je svejedno.
 
Odg: 2012 kraj sveta

Samo nek bude brzi smak sveta , ne da nas kida parče po parče (brza smrt) . :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Matić je napisao(la):
Videće se da li su nebuloze.Po Majanskom proročanstvu svet koji poznajemo nestaje 2012-te kao i po Nostradamusovim proročanstvima.Svašta nas je u životu snašlo pa me ne bi čudilo da nas ovo ne obiđe.
e pa druze nisi pratio , vidi sta kazu maje!!! postavio je vec @abro ali cu i ja opet
http://upoverenju.blogspot.com/2009/10/kraja-sveta-2012-nece-biti-tvrdi-celnik.html
majansko prorocanstvo dostize cak do neke 4000 i koje godine!!!
 
Odg: 2012 kraj sveta

Ja mislim da je to ok film :ppozdrav:
Pogledao sam ga par puta :haha: scene ''zemljo otvori se'' su dobre..

A sad ozbiljno, čisti marketing i igre, svejedno će neko pokupit lovu na naivnim amerima i ostalim budalama.. Kao što je i igra s toyotom sad, kao neispravna, GM u krizi, ameri kupuju toyote, i sad se kolo sreće okreće i jednostavno potiču prodaju vlastitih proizvoda, moš mislit fore..

Brijem da se neko igra boga, uvjek udijeli samo toliko da se ima za jesti, više nemože, jer kad bi svi imali realno plaćen posao brzo bi svatko prestao raditi ili postao bog..

Danas se živi na onaj način, da pustiš ribu da raste, ti imaš koristi i prije nego naraste veća nego ti, pojedeš ju..

opet buncam, al mislim da ima nešto u tome..
 
Nazad
Vrh