Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

a jel znas za koliko prodaje ovakvu istu?
 
ne ali mogu da pitam!!imao je par kvarova dok smo radili u tandemu ja utovarujem a on nosi i iskrivili smo sike mada se dobro pokazala aj mislim da za jedno 2000 evra ce da je proda ali pitacu u svakom slucaju
 
nije brate... bez brige :ppozdrav: haha a imam i ja jednu malu cisto da kazem ona je 2 tonee ali extra je mada sam je sjebao sa krecom opasno
 
i ja mislim tu oko 2000 ali ipak ti gorane proceni jer neću da ti ja pravim cenu
 
sve zavisi jer prikolica ima jako puno možda zato što je manja da je lakše proda
 
A? Pa za 2000 mora biti kao nova....

Eno par strana naprijed moja, kupljena za 1400eura, ima još i boje po podu, zadnju stranicu, kočnice...
 
zvao sam da pitam koliko je nova tehnostrojeva 10000evra nosivosto 2.7t :sta:mada je sada bolje uradjena mislim da je pogon na hidromotore ali 10000evra je jako puno ::novac::
 
Za 10000 kupis dva remontovana zmajeva rasturaca i utovarivac se negasi ceo dan! Izvezes na dan 100 tona stajnjaka da se ni ne umoris!
 
danas sam zvao i majevicu oni imaju od 4t i 10t ali niko se ne javlja ne znam ni da li oni uopste rade vec :sta:
 
Moj kum ima takvu prikolicu. Letos je kupio novu za, ako se dobro sećam, 4200 evra.
Prošle godine sam sa njom izvezao pedesetak tura. Sviđa mi se kako radi, jedino što iza prikolice više razbacuje a sa strana manje. Jedini problem je bio kada se zemlja nagurala u zupčanike što vuku lance, pa je lanac preskočio i ukosio one poprečne U profile što su lanci spojeni sa njima...
 
Nazad
Vrh