Potreban savet i još ponešto

boston

Novajlija
Učlanjen(a)
2 Jan 2010
Poruka
19
Lokacija
novi sad
Živim i radim u Novom Sadu,u Sremu gde mi žive roditelji imamo zemlju koja je trentno u arendi i kako sa kaže napola.U sklopu kuće, placa postoji oko 25a koje koristimo kao baštu.Mene interesuje povrtarska prizvodnja-plastenici i molim za svaki dobronameran savet.



Dobar dan i dobrodošli na poljoinfo.Pre pisanja bilo kakvog posta dužni ste da pročitate pravila i predstavite se u temi http://poljoinfo.com/caffe/za-nove-clanove-da-se-predstave/
 
Odg: potreban savet i još ponešto

Pratite sajt ministarstva poljoprivrede, bice bespovratnih sredtsva u iznosu 30% do 40% za nabavku konstrukcija, folija za pokrivanje, mreza za sencenja, folija za sprecavanje gubitaka toplote kao i sistema za navodnjavanje. Ocekujem Uredbu do kraja februara.

:ppozdrav:
 
Odg: potreban savet i još ponešto

Prijateljski savet, na tvom mestu bih radio po starom. Za nove pocetke nije vreme, pozdrav iz srema. :ppozdrav:
 
Odg: potreban savet i još ponešto

kako se moze izvoziti roba u sloveniju? kazu da su granice sad otvorene za poljoprivredu i da se moze uvoziti i izvoziti ali kako naci tog slovenca kome treba nasa roba,ja konkretno imam bar u klasu ::spreman na sve::
 
Nazad
Vrh