Motokultivatori - opšta tema

Ja ti predlazem muta gorenje ili neki imt . Za mutu imas delova , pa cak i nove motore za 200 evra .

I samo dizel . Nikako benzinca.
 
DULEmajstor je napisao(la):
Ja ti predlazem muta gorenje ili neki imt . Za mutu imas delova , pa cak i nove motore za 200 evra .

I samo dizel . Nikako benzinca.
na koje motore misliš ?

kao prvo , nisam ljubitelj motokultivatora nikako , a ako se već mora imati onda samo u obzir uzimam modele kojima se freza (motike) dodaje kao priključak , znači točkovi ostaju pri frezanju

nikako ne preporučujem one modele kojima se motike stavljaju umjesto točkova , jedina prednost im je što su manipulativni , najveće mane je da su opasni za rad i to što te stvarno propisno izmore da kuvanje nemožeš večerati koliko se ruke tresu :haha:
 
citat:"najveće mane je da su opasni za rad i to što te stvarno propisno izmore da kuvanje nemožeš večerati "

:D :D ajde sto ne mozes vecerati,nego zamislik tek kad ti se pripisa,pa se uhvatis za ..ku,a ono kao da nije tvoj :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Motokultivatori - opšta tema

savoris je napisao(la):
evo ako nekome treba uputstvo za rukovanje od motora LOMBARDINI LA-LAP-LAL 205-300
http://www.box.net/shared/cov2if0aub
valjda sam sve uradio kako treba po pitanju uploada
fajl se sastoji od 8 slika koje sadrze i katalog dijelova

neka admini prebace u teh. dokumentaciju
ako nekome treba imam i uputsto za rukovanje i odrzavanje za IMT 507 mogu i njega skenirati
Meni bi trebalo hitno ako moze:haha::haha:
 
zdravo imam frezu 506 muci me kako da napravim plug za njo?dali neko od vas ima sliku i dimenzije .unapred hvala ::svaka cast::
 
Odg: Motokultivatori - opšta tema

Blaza79 je napisao(la):
arpadbem je napisao(la):
Ljudi,da li neko koristi imt 507 a uz to da ima uputstvo o rukovanju i masinski sklop menjaca :bravo:
Ja ga koristim, i zadovoljan sam, šta te zanima
Imam problema sa ubacivanjem u rikverc ,pa mi treba knjiga od 507 pre otvaranja menjaca da ne radim na slepo :D hvala
 
Hvala na podrsci,moracu izgleda kako ti rece Dejane :rukave i napred. :nono: (mada ja nisam za kombinacije da napamet radim oko neceg sto jos nisam otvarao) Javicu se kako je proslo kad otvorim i ako uspem da otklonim kvar!!!! :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Odg: Motokultivatori - opšta tema

milanmozgovo je napisao(la):
zdravo imam frezu 506 muci me kako da napravim plug za njo?dali neko od vas ima sliku i dimenzije .unapred hvala ::svaka cast::
2qjbz2a.jpg

evo slike,covek prodaje za 80 e,sa slike se vidi da je malo radio.Da ga pravis sam,mislim da je prava avantura,ali...
 
arpadbem je napisao(la):
Blaza79 je napisao(la):
arpadbem je napisao(la):
Ljudi,da li neko koristi imt 507 a uz to da ima uputstvo o rukovanju i masinski sklop menjaca :bravo:
Ja ga koristim, i zadovoljan sam, šta te zanima
Imam problema sa ubacivanjem u rikverc ,pa mi treba knjiga od 507 pre otvaranja menjaca da ne radim na slepo :D hvala
šta se konkretno dešava kada ubacuješ u rikverc , ide teško ili neće uvek da primi rikverc. probaj da pritegneš kvačilo.
 
Nece u rikverc, ponekad se desi da ubaci a kratko zatim izbaci iz brzine.Dok napred normalno ubacuje !! Da je kvacilo nije posto napred normalno radi.:udri: Ostalo sve funkcionise dobro . :ppozdrav:
 
arpadbem je napisao(la):
Nece u rikverc, ponekad se desi da ubaci a kratko zatim izbaci iz brzine.Dok napred normalno ubacuje !! Da je kvacilo nije posto napred normalno radi. :udri: Ostalo sve funkcionise dobro . :ppozdrav:
Probaj da promeniš sajle, jer ako si nekad okretao ručicu upravljača možda je greškom došlo do zamene sajli
 
Nazad
Vrh