Motokultivatori - opšta tema

ja imam 507 benzinac kacio sam roto kosu za veliku travu i kosi bez problema, verovatno i dizel 507 kosi dobro jer su isti modeli, samo drugi tip motora.
 
da za te pare ima i nasih proverenih sklopova. NIje 1000e mala para. MAda kazem B S motori su zakon mada naci ce se neko od strije garde da tvrdi kako je nesto nase bolje :p vazi al da se zezamo. Dobar motor to potvrdjujem ostalo mora da se proba cena mora da bude bar 700e + dodaci ili 1000e sve jer vec ima i nasih ti[pa Knjazevac koji nude svasta za malo para
 
dobro veče
ja sam novi na forumu :)
hoću pre svega nešto pouzdano i ne previše glomazno imam 10 ari bašte koju ove godine radim bez kultivatora pošto se moja honda f 28 upokojila posle posle 36 godina službe;)
U SERVISU SU ME GLEDALI KAO DA SAM PITAO DA POPRAVE PANTELIJU
molim vas pomozite(igra mi i cena ali mi je važnije da ne pogrešim)
HVALA UNAPRED::spreman na sve::
 
@ Malecki, obično ostajemo verni proizvođaču koga smo koristili, a ti kad ovo pitaš, verovatno bi otkazao poverenje nekoj drugoj Hondi. Ili se varam. A moj glas ide za 507 sa dizel motorom.
 
iskren da budem ne znam da li postoji,znam da je bilo pokusaja varijante kucne izrade,a kako se to zavrsilo i to ne znam.Ako i postoje ,sigurno su papreno skupe da bi se isplatile na nekim manjim parcelama koju goldoni tretira,tj.onaj ko nema potrebu za traktorom,onda su u pitanju manje povrsine.
 
Постоји, и то роло преса :osmeh: али је папрено скупа, негдје сам био пронашао цијену, чини ми се 7100 долара.




Да се придружим теми, ја сам поносни власник ИМТ-а 414ѕ дизел '08 годиште, тада је и купљен, од прикључака имам приколицу, фрезу, једнобраздни плуг и косу. Поздрав...
icon_mrgreen.gif
 
evo i ja da kazem koju rec... ja sam NAZALOST vlasnik IMT 506, pajenje i karburator ne izdrze jedno kosenje vocnjaka od pola ha, stalno problemi, terao sam je kod majstora, kad me vidi za glavu se uhvati i stalno kaze prodaj to! i sve koji znam su je prodali zbog toga! Imam i mutu gorenje koja nema ni 100 radnih sati,(benzinka, ide na cist benzin) sa njom sam prezadovoljan, radi kao sat, jaka je. ako neko zna gde mogu da nadjem kosacicu za nju neka mi javi na pp bio bih mu zahvalan! :)
 
Interesuje me,na koji se sraf ispusta i na koji se sipa ulje za menjac na imt 506
Imaš 2 šrafa koji se skidaju imbus ključem sa leve strane iza karburatora. Na donjem se ispušta samo moraš malo da nagneš mašinu a na gornjem se sipa tako što donji mora biti skinut i kada na donjem otvoru počne da izlazi ulje znači da si sipao dovoljno:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh