Herbicidi u kukuruzu

Prskanje uspelo kombinacija
Maton 0.5 l/kj + Atrazin 0,5 l/kj
i
Palacid o,33 l/kj + Atrazin o,5 l/kj

palamida se zuti kao i sirak i ostalo
videcemo dal ce biti retrovegetacije ukoliko padne kisa
 
Uzeo Talisman po 1800, oprskano 3 kj u subotu, za koji dan ću i ostalo, pa javljam rezultate.
 
Pošto vidim da hvalite protivel (odnos cena/kvalitet), išao bih sa njim i dimarkom. Pošto u mom kraju još nisu došle ove kineske zamene drug bi mi uzeo na sajam sutra pa mi recite ko je proizvođač, da ne luta previše
 
Pozdrav narode

Šta da koristim da bih uništio grahoricu, poponac, zelje i ambroziju u soji i kukuruzu?
Planiram da ovih dana prskam pa bi mi dobro došli saveti i iskustva.
 
ko nije pazario hemiju na sjmu moze dosta toga da se nadje povoljno ,talisman 1450 laudis 1980 sve sto sam video na standu firme "hemiko" mislim da se zove, bilo je od 20 do 400 din povoljnije, proverte, njih pratim vec godinama ugalavnom se uspara bar za ulaznicu
 
Zna li neko, smem li da u TAROt dodam BAnvel:haha:
I koliko stavljate UREE, ili AN-a po kj kada prskate:haha:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242321763[/time]_________________________________________________
I josh jedno pitanje, ne mogu nigde da nadjem uputstvo za TAROt.KOja je doza za ha?
 
Da Tarot možeš slobodno da mešaš sa Banvelom ja obično stavljam malo uree oko 7 kg za prskalicu od 440 l . Tarot ti ide na 2 ha ono pakovanje od 100 grama.
 
Tako cu sutra raditi...
Idem u red, sirina trake 30 cm, znaci stavljacu 2,33 puta manje herbicida po kj.I dodacu nekoliko kg AN-a.To bi trebalo da upali.Kolicinu vode sam malo povecao, sada oko 60 litara vode....
 
Danas sam obisao njive koje sam prskao pre 5 dana sa Callisto i sa Novovelom. Mogu vam reci da je taj,ili ta, Callisto cudo jedno. Bukvalno sve je sprzeno,korov je toliko pozuteo da je to neverovatno bez obzira na velicinu korova. Cak nisam isao sa punom dozom,nego negde sa oko 0,2 l po hektaru.
Probao sam prosle godine sa Merlinom i cinimi se da nije dorastao Callistu.
 
Banvel nosi sirokolisne korove koje tarot neunistava... E sad ako je tarot plus onda nemoj da stavljas bezveze...a ako je obican tarot onda ti treba nesto sto ce delovati na sirokolisne korove, i za to je banvel odlican!
 
ja sam danas išao redno sa maisterom i to na koleginu zemlju gde je trava duplo veća nego kukuruz
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242404705[/time]_________________________________________________
ali je on pametnjaković ošpartao između
 
Nazad
Vrh