Potrebbna pomoc za vuceni rasipac vestackog djubriva "POLJOSTROJ ODZACI"

dalibor79

Član
Učlanjen(a)
2 Jan 2010
Poruka
724
Lokacija
ruma
Kupio sam rasipac djubriva "poljostroj odzci" vuceni zapremine 2000 litara tj 1000 kg vestackog djubriva i interesuje me posto planiram da vucem sa traktorm IMT 549 kojom brzinom bi trbao ici u kom prenosu ,da bi bacao primera radi 100 ili 200..... kg po hektaru ako neko zna tablicu za rad posto ima i neka rucica za otvaranje klapne protoka ne bi bilo lose unapred hvala svima :cao: :cao: :cao:
Post je spojen: [time]1263498415[/time]
_________________________________________________
2i7prmr.jpg

evo slike posle doterivanja :cao:
 
Uzelova samo nalepnica poljostroj odzaci moj kum ga je kupio na nekoj licitaciji i dao meni za iste pare 20000 din bez guma i felni i svi lezajevi i semerinzi promenjeni bilo je i nekih sitnih varenja izasao me je ovakav oko 370 eura ali je bio krs krseva i sada mi je potrebna neka dokumentacija ako neko zna neka pomogne pozzzzzzzz svima :D :cao: :cao: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@ dalibor 79

Da li si probao kontaktirati "Poljostroj" u Odžacima? Ja bih to prvo uradio.
 
hvala na informaciji video sam ja brojeve preko neta ali me zanima prica iz iskustva teorija je teorija a praksa je praksa
 
takva je sara na gumama "ruska"guma takav joj je dizajn 6000 din, nova sa unutrasnjom i 6 meseci garancije ne daju vise :ppozdrav:
 



evo nesto sto bi ti mozda pomoglo..ako skuzis..po tome si mozes napraviti tablicu... :ppozdrav: nebi trebalo biti drukcije...jel rasipac radi na isti princip..samo neznam kako bi kod tebe moglo napraviti taj ispust za gnojivo.. :sta:
 
kod nas covek kupio isti takav i uvek neko mora da bude u njemu sa lopatom nemoze spirala da stgne da odvuce vestak na zadnji kraj.
 
nisam cuo za taj problem ali nije ni to problem posto se zubcanik na spirali skida lako ima kajla i osiguravajuci saraf pa moze da se promeni velicina .Cena zubcanika od 450 do 800 din zavisi od velicine . Gledao sam u rumi na vasaru :cao:
 
Nazad
Vrh