Sutjescanin

Sutjescanin

Član
Učlanjen(a)
8 Nov 2009
Poruka
186
Lokacija
Sutjeska
Pozdrva svim clanovima foruma!Da vam se predstavim zovem se Sebastijan iz Sutjeske sam 25 km od Zrenjanina.Zavrsio sam za Auto mehanicara,i sa caletom obradjujem zemlju,radimo oko 90 jutara zemlje,evo i nekoliko slika ..


Moj dom
sol8ic.jpg


Moj auto
avobjq.jpg


Caletov auto
24g69hd.jpg


Radionica i Gruber u izradi
34q7olu.jpg


Ursus
23wdqc.jpg
 
Hvala ,i pozdrav za sve vas!! :ppozdrav: :ppozdrav: da vam postavim jos nekoliko slika..

577
spz0a1.jpg


558
2vnidfk.jpg


Belje 7 tona
214wk0w.jpg


Zmaj 223
wceiw1.jpg


Imt 757 4 brazede
jzzkw2.jpg


Zmaj 142
2guipuw.jpg


Tehnostroj 8 tona
2d9o2o5.jpg


Tanjiraca rucni rad
20s96hl.jpg


Tarup + Secka
e5ies3.jpg

w88h06.jpg

Podricav rucni rad
 
Shvaba je napisao(la):
Dobroo dosao >... :ppozdrav: Sa cim vuces te 4 brazde :) ?


Hvala za dobodoslicu vucem sa Ursusuom 120 ks
Post je spojen: [time]1263503254[/time]
_________________________________________________
zrine892 je napisao(la):
:D :ppozdrav: dobro došao...kakav to gruber radite ? koliko zahvat i koliko ce imati radnih tijela ?

Pravimo kopiju Kokerlinga,bice 2,5m sirine,10 radnih tela i 2 dupla rotora,evo slike kopije koju pravimo.

33kekop.jpg

k33o8x.jpg

2f0eljr.jpg
 
Pozdrav svima samo da se nadovezem u vezi pravljenja,ja sam pravio tastu spartac prost sistem samo za spartanje trave pred sadnju ocisti travu i rastrese zemlju milina sejati posle,jedini problem je sto nisam stavio nikakve tockove pozadi mada sam planirao da mu napravim ne znam tacno kako se zove ali kao valjak samo izvareni flahovi na kant po duzini da bi bas isitnilo zemlju i ujedno neda da se ukopava sad mora da se kontrolise preko hidraulike ali usvakom slucaju funkcionise.
Bitno da mi je tast zadovoljan......!
 
lepe masne, lepe ideje... lepo izgleda to svo pravite, nemam reci...

hoce i kukuruzni heder dobiti tarup pod sebe ili se tako samo sunča? :haha:
 
Da pogodio si dobice tarup odnosno secku, namernoi sam ga slikao,da se malo prolepsa vreme pocecu da radim na njega .
 
Nazad
Vrh