ZMAJ kombajni

branko eto me u SAVA zmaju :D to je new verzija unikat 142 sava rm :D,to sto NA stavlja je laz,hoce nesto da mi smesti,smesticu ja njemu u skoli preko profesora pa ce se cesati po knjizici,NA da li znas odakle sve to njemu i kako je dosao do zmaja imt vagonki itd,ja njega znam mnogo mnogo bolje nego ti,mnogo,on je morao jadnik da saceka da mu otac umre pre dve godine ili tri da bi to nasledio,inace je tata to sve vodio do smrti a on bio samo potrcko al ajd dosta o njemu to je sad off i nije vredno a narocito kako je njegov pokojni otac dosao do tog svega.......nije za javnost
 
farban je 2003,fabricka boja je losa i brzo je posupila od sunca,sav izbledio pa me nerviralo,koristio dugu,danas se sija kao i 2003,neki auto lak i dobro drzi :D
 
brale unutra je extra sredjena ako si bio morao si videti,ovde ne govorimo ko je sta zaradio u zadnjih 5 g nego imaju to vec 25g i vise koju-manje
 
Jel znate neki saj gde mogu naci katalog rezervnih delova za Zmaja 143. Koje se ulje sipa u gore rezervar od hidraulike:haha: :ppozdrav:
 
u mene u 142 15w-40 motorno,e sad posto ovaj ima hidro pogon vitla koliko znam nisam siguran,mogu da proverim,ili 15w-40 ili hd46,ako neko zna nek me preduhitri
 
Za hidrauliku najbolje 46 (leti) i 68 (zimi), ali za traktorske sisteme može i motorno ulje. Samo ne znam zbog čega sipati motorno kada je duplo skuplje od hidrauličnog.
 
Nazad
Vrh