ZMAJ kombajni

jako mi se dopada zmaj 171...koja im se cijena krece ? ja sam zagugla nasao sam jednog sa svim hederima zitni,suncokret i kukuruzni sa tarupom...cijena mu je 17.000 eura...znaci tu se vrti cijena...vise manje...dali su imali klimu ? ili su uglavnom naknadno postavljali klimu ili je bilo i tvornicki ?
 
Evo kolica za usta, originalno su pravljena za Univerzala sa prepravkama služe za 142, a često su po komšuluku pa su malo pokrivljena.

euedn8.jpg


wjt1lz.jpg


214usr4.jpg


Umesto ove cigle se stavlja hidraulična dizalica kojom se podiže zadnji deo usta, a prednji slobodno nalegne na onu šipku napred.

2s9tx52.jpg


Okolni haos zanemarite, pošto nešto preuređujemo pa je sve u totalno neredu.

Kolica za uređaj za kukuruz, popularna haubica, jedino što ima metalne točkove pa se teško manevriše i sporo ide.

if1nkk.jpg
 
KishRobert je napisao(la):
ta idi...mislim bez vredjanja,ali svi zmaj kombajni su koMendije naspram stranih.
nije los ni zmaj meni se svidja 142 RM ali to je za svoje protrebe kombaj nije da ides radit drugom
ipak DF da radis i za sebe i drugima
 
na sat vamo kod mene ti je tesko radit sa zmajom velika konkurtencija Massey Feguson 7254 2004g 5,60m, John Deere W650 2008 5.60m, Deutz Fahr M 35.80 4.20m i jos par zmajeva da bi nesto mogo zaradin moras imati malo bolji kombaj
Post je spojen: [time]1259510946[/time]
_________________________________________________
musterija te odbijaju nemas secku taru spor si i take stvari
 
kod mene ovde skoro sve samo zmajevi i retko ko ima klaas ili masey ferguson
Post je spojen: [time]1259513172[/time]
_________________________________________________
ja, moj otac i jos jedan radnik za jednu sezonu ovrsemo skoro 200ha sa tri zmaja, ali problem je nema narod novac nego mora se saceka 2-5 meseca za novac
 
Dejann je napisao(la):
kod mene ovde skoro sve samo zmajevi i retko ko ima klaas ili masey ferguson
Post je spojen: [time]1259513172[/time]
_________________________________________________
ja, moj otac i jos jedan radnik za jednu sezonu ovrsemo skoro 200ha sa tri zmaja, ali problem je nema narod novac nego mora se saceka 2-5 meseca za novac
Uzivaj dok traje, nekada je i kod nas bilo tako, sad se sve vise narod okrece stranim kombajnima, kako musterije tako i vlasnici kombajna.
 
Jedini Zmaj u mom selu 133, ima ga jedan komsija, tako znje da pre mlina mora da se triori psenica , pola pleve ostane a ima i kalsova previse , ali zato naplacuje 10000 ::lose::.Ali sam zato ovog leta bio odusevljen ,zeo mi covek iz susednog sela ,cista psenica kao da je triorena
 
Nazad
Vrh