ZMAJ kombajni

hvala danger :osmeh: imam gomilu knjiga, samo jos da ih skeniram
[/quote]

Sta imas sve od knjiga?
Stavi neki spisak,mozda imas nesto zanimljivo.
Pozdrav!
 
Evo mog rešenja kočnice, nosač prednjeg točka (koji se verovatno otkonuo), čovek je obradio na strugu i zavario za spojku. Čeljust je od fiata, samo ne znam kog tačno a zavijena za zvono menjača, gde se nalazila fabrička kočnica... Pišem ovo jer je jedan moj komšija ugrađivao diskove od stojadina na 190, pa kad je prvi put prikočio, sve se pokidalo... Ipak je ovo dosta teži kombajn od 142...
 
celjust i kocioni cilinder Z-101 original,al kocnica je osmisljena super cista 5 :D,samo reci hvale,nego jel mi se cini da ima samo sa desne strane
 
Ideja je svjetska!

Ovo je puno bolje, sigurnije, jednostavnije rjesenje za kocnice, nego sto ih zmaj original ima... Rade ne rade, ovisi kakve je kombajn volje... A ove ce raditi stalno.

I ja sam nesto mislio kamijati da stavljam na poluosovine, a da original zmajeve kocnice budu za parkirnu kocnicu, al nekako se bojim ja tog kemijanja i preradjivanja.
 
Iste kocnice ima i na polonezu, fiatu 125p( tzv PZ-jcu) i na fiatu132!
 
kod mene su nabudzeni kocioni cilindri od ursusa 904, tako sam ga kupio kocnica radi samo nebi bilo lose neki servo jer je treba stiskati noga da ti otpadne!
 
:haha: :haha: :haha: :haha: jo jo :haha: :haha: :haha: :haha: jo jo :haha: :haha:,NA,ako nemas pametnije slike bolje nemoj ove :haha: :haha:gde su to radili jer u Ogaru,jesu radili i onu travu sa leve strane zmaja,gde je zokijev klas,odakle ti ove fotke ko ih je to slikao,mora da kazem Rumplu da je izasao na internet :haha: :haha:malo si pomesao traktore,nemas ni ti pojma ko sta ima izgleda i nema vlada 5136 nego 5106 laze,a tamo gde toci naftu zadnji deo salmotresa to je njegov pokojni tata gruno sinu u ursusa,Mati :haha: :haha:,NA,nemoj mene lazno da prezentujes,kad budes imao moju fotku onda okaci :cao:
a evo ako vas bas zulja ovo je moj zmaj i ja u njemu,slika je iz 2006 god.i malo je losija jer sam slikao digitalcom obicnu fotografiju :cao: NA :cao: :cao:
 
Čekaj danger, zar to nisi ti?

A ja se ponad'o da konačno izlaziš iz ilegale...

Ovaj na slici je prava majstorčina, vidi se po tome što nosi najvažniji alat.
 
:D :cao:

pupic ima claasa(imam i slika mrzi me da kacim) a pupic ima i 3106 ili 5136,bobo rece da ako ima turbinu onda je 5136 a ako nema onda 5106,a rumplov ima turbinu

ja sam u svakodnevnom kontaktu sa vrhovnom komandom i generalom :cool:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234474204[/time]_________________________________________________
cugi on ga ima od prvog dana je vlasnik i on je mocan ::novac:: ::novac:: i ima brenu,2vagonke,kucu i ostalo...
a i zdepasti zoki ima brenu i mali claas
 
Nazad
Vrh