ZMAJ kombajni

zdravo momci. zanima me dali neko zna gde se mogu nabaviti podizaci na kosu na zmaj 142
 
To i mene zanima, al koga god pitam, nitko ne zna...

Potrazi bilo kakve podizace i prilagodi ih na zmaja i to je to...
 
Bobo je napisao(la):
To i mene zanima, al koga god pitam, nitko ne zna...

Potrazi bilo kakve podizace i prilagodi ih na zmaja i to je to...
Prave ih u molu ali su nekvalitetni.... Mala privreda i kvalitet materijala se nikad nisu slagali...
 
Eeeeee, bato, to je veliki problem.
Godinu dana sam tražio podizače, a ne pravi to niko ovde kvalitetno.
Puno sam zahvalan članu Danger što mi je prodao neke SAMA podizače koji imaju oprugu pa sami prate teren.
 
Podizace klasja;
Mikron
Sirig
tel: 021/849-538
www.mikrowal.co.yu
Pazario sam kod njh prosle godine za klaas-a ali znam da imaju i za ZMAJ-a, roba im je iz nemacke a u almexu Temerin su mi nudili tu istu robu ali jacom cenom.
 
hvala, imam problema sa polegnutom sojom pa bi mi ti podizaci dobro dosli, moram nesto da nabudzim
 
jel mozete okaciti jednu sliku podizaca da vidim kako izgledu posto u mom selu niko ni nema a neznaju ni kako izgleda posto nisu nikad sa njima ni radili.
 
Nemam sliku podizaca ali mozda ce ovo pomoci :ppozdrav:
2a53wy.jpg
fcll47.jpg
 
Pa MESHTER, LEGENDO...

Jel postoji stvar koju ti nemas na papiru ili upute?

Treba ti spomenik podici, al stvarno!


I mene podizaci zanimaju, samo nikako da se odlucim da ih nabavljam. Puno bi mo pomogli ove godine, a kako mi se cini da cu pokusati namontirati ujakove s malog JD nombajna da vidim kako ce ici s njima, jer na mjestima imam polegle doje, pa steta da se ne pokupi.

Da li posebno treba stelati vitlo kad su podizaci namontirani, ili vitlo ne moze za njih zapinjati?
 
Ne mora se kais vitla skidati, kad se okrece rukom u naprijed, spaner se popusta i bez problema ga mozes okretati rukom.
 
Svakako cu probati JD podizace namontirati pred zetvu soje, pa cu javiti rezultate "ispitivanja". Ako budu pasali, znam i gdje ih mogu nabaviti jos ;)
 
kad uzre zito a kad pre?
Post je spojen: [time]1253138995[/time]
_________________________________________________
dono ja nji pa smo gledali u njih kao tele u sarena vrata pa smo se okanili tog posla.
 
Tako je, vidi se sa slike lijepo da se zatakne za dupli prst i da ide pod saraf... Jedino ih niste mogli namontirati ako su falicni, ili ako nisu za ZMAJ kombajne pa da se montiraju na neki drugi nacin, al sumnjam.
 
Nazad
Vrh