ZMAJ kombajni

To sam čuo od teče.Jedan njegov prijatelj iz S.M ima 2 143-ke izmenjaju se neke remenice i još par stvari(ne znam tačno šta jer me nije interesovalo pa nisam ni slušao)uglavnom JD im nije ravan i još kaže čovek da mu drugi kombajni sem 43-ki ne treba u dvorištu a ima 400ha svog žita.
 
Ne bih znao da ti kažem šta im radi.Ako uzmem 3-ku to kao što planiram otići ću do čoveka pa videti šta i kako
 
Ma dzabe mu brze vuce zrno ako nemoze kroz sita brze da propadne pa prosipa preko sita! To sa remenicama jedino za kukuruz moze da vredi!
 
U kakvom je stanju heder i koja je cena ? Ako imas mogucnosti uslikaj ga .
 
heder je sa univerzala u solidnom je stanju ojacan i produzen za 7-8 cm jedino bi donji deo lima lspod puza to bi trebalo menjati prosle godine u zito je radio zadnji put za cenu nisam se razpitivao jer do sad nisam prodavao mislio sam da ce mi trebati al vidim da mi samo mesto zauzima :cao:
 
Poz ljubiteljima i vlasnicima zmaja, ja sam novajlija na forumu. :ppozdrav:

Da li neko ima semu hidraulicke instalacije od 142 ili bilo kog zmaja. Da li je to dato u katalozima uopste?
 
mali_lala je napisao(la):
Poz ljubiteljima i vlasnicima zmaja, ja sam novajlija na forumu. :ppozdrav:

Da li neko ima semu hidraulicke instalacije od 142 ili bilo kog zmaja. Da li je to dato u katalozima uopste?
Da li ti ovo pomaze? Sema hidraulike ZMAJ 141
2lxezhl.jpg
 
Prije da je od 141/142... nigdje ne vidim hidromotor za pogon vitla, vec samo crijevo s brzom spojnicom za dizanje i spustanje vitla...
 
Nazad
Vrh