ZMAJ kombajni

Zrenjaninac je napisao(la):
Vetar stavi na 3/4 a usmerivače u gornji položaj gornji i srednji položaj donji.Probaj kad je pun kombajn da isključiš odjednom vršalicu i prva trećina gornjeg sita mora da je čista.
Zrenjaninac ,143 verovatno ima i varijator vetra ,mozda treba i obrtaje vetra da poveca.
 
Da 143 ima varijator vetra. Pa pojacan je malo vise od pole a ova usmerivaca vetra mi stoje skroz gore.
 
pa ona sa strane na vetru da manje vuce vazduh
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245574122[/time]_________________________________________________
jos jedna stvar mi nije jasna odakle mi bude zrna na onim donjim bocnim limovima ispod remenica ovrsene i povratne mase :sta:
 
meni je donje sito skoro skroz zatvoreno a gornje mislim na drugoj crti ili malo manje i opet se desi da prospe nazad cim idem brze
 
koliko to brze zelis da ides ....pa nije to Claas . unazad par godina a i ove nadam se kod mene skida i zito i jecam i kukuruz Zmaj 143 od jednog prijatelja i on nikad ne ide vise od 3-4 km u zitu i jecmu (ako je prinos solidan)
 
Na 143 se vrše modifikacije i sprečava se prosipanje trajno a može da se tera ko bog đavola bez problema
 
Nazad
Vrh