ZMAJ kombajni

da li imas br. telefona, ima ovde jedan od 161 ali neznam da li su isti a ima i u jarkovcu covek od 142 sada sam se cuo sa njim
 
U molu imas dve firme! Muzlai je poznatiji ali i skuplji i nepouzdaniji sto se tice rokova isporuke! Pogledaj kod Arezina Stojana on je jeftiniji i ima svega na zalihi! Ja sam kod njega sve kupovao!
 
Imas u Zrenjaninu Marin 023-511-529 .Meni je radio komplet puz hedera i kostur vetra.Rari i komplet remont hedera i sve ostalo.
 
Bas mu treba poklopac motora, pa da se pregrije, zapali i zariba ;)

Ni jedna 142 nema poklopac motora, nego imaju poklopac bunkera.
 
Danas smo rasturali 142- ojku ,spremamo za farbanje ,pa nisam video kako bi mogao da se stavi poklopac motora a i netreba mu i ovako bas nema mesta oko motora.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1240422222[/time]_________________________________________________
Od kojeg proizvodjaca da kupim farbu za kombajn?
 
lako se nanosi a tesko se skida boje i lakovi "HEMPRO" iz Sida :cao: :cao: :cao:
ja sam moj farbao 2003 duginom bojom i dan danas se sija i nije izbledela boja od sunca kao sto je to bio slucaj sa fabrickom bojom
 
ja uzimm farbu ovde u farbari farbao sam i berac sa njom i jos je dobra ali nije sve do farbe nego do pripreme
 
Bobo je napisao(la):
Bas mu treba poklopac motora, pa da se pregrije, zapali i zariba ;)

baš da se zapali ::svaka cast:: :haha:

nego, prikupljam po placu i magacinima razne delove od 142 jer ga pripremam za kupca
juče ga isprobavao i čudo jedno, stojao je 3 godine i ništa nije zaribano, radi ko singerica.
 
Nazad
Vrh